Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.05.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
487 / 511
Як правильно визначити вид закупівлі на закупівлю робіт за предметом «Монтаж і установка пожежної сигналізації в К. ліцеї» з очікуваною вартістю 578 тис. грн. (монтаж буде проводитися по всьому закладу за виключенням укриття, 400 тис.грн. додатково виділені кошти). В квітні 2024 року укладено договір (закупівля без використання ЕСЗ) на Капітальний ремонт підвального приміщення (облаштування укриття) К. ліцею вартістю 1 098,739 тис. грн. (улаштування водопостачання та водовідведення в укритті). В листопаді 2023 року було укладено договір (ВТзО) на Капітальний ремонт підвального приміщення (облаштування укриття) К. ліцею вартістю 2 163,371 тис. грн. (до переліку робіт включено монтаж пожежної сигналізації в укритті). Чи сумуються закупівлі квітня 2024 р. - 1 098,739 та поточна 2024 р. - 578 тис.грн. при визначенні виду закупівлі? Чи можна укласти договір на закупівлю робіт (закупівля без використання ЕСЗ) на очікувану вартість 578 тис.грн., без урахування раніше проведених закупівель робіт за даним об’єктом?
Відповідь
30.04.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
830 / 878
Доброго дня! Питання щодо локалізації. 1. Якщо під час закупівлі робіт планується придбання різних товарів, які є в переліку пункту 6-1 розділу Х "Прикінцевих та перехідних положень" ЗУ "Про публічні закупівлі" (наприклад, насоси, трансформатори та генератори), вартісну межу, яка становить або перевищує 200 тис.грн. для застосування вимог щодо ступеню локалізації розраховувати, виходячи із загальної вартості всіх одиниць таких товарів чи окремо за кожним найменуванням таких товарів? 2. Чи розповсюджуються умови пункту 43 Особливостей на виправлення невідповідностей, пов'язаних з інформацією та/або документами, які вимагаються замовником на підтвердження ступеня локалізації?
Відповідь
30.04.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
918 / 943
Доброго дня. Закуповуємо поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частина по вул. Князя Володимира за кодом ДК 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь - на суму 198 957,60 грн. паралельно з цим по цій вулиці планується послуга з нанесення дорожньої розмітки теж за кодом ДК 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь - на суму 100 000,00 грн. Питання, чи сумуються ці два предмета закупівлі разом і нам необхідно проводити відкриті торги як по поточному ремонту так і по нанесенню дорожньої розмітки чи це окремі предмети закупівлі не дивлячись на спільний код ДК. Дякуємо.
Відповідь
30.04.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
885 / 917
Доброго дня. Учасник процедури закупівлі надав довідку торгово-промислової палати про орієнтовну ціну товару (бітумної емульсії). В пукті 10.1 п. 2. Договору вказано " погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення". В довідці торгово промислової палати не вказано процент коливання. Чи правомірна така довідка? (скан Довідки ТПП додається)
Відповідь
29.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
710 / 732
По розпорядженню військової адміністрації підприємству потрібно провести поточні ремонти покрівль житлових будівель, за кожною адресою окремо. За бюджетні кошти закупити матеріал для виконання вищезазначених робіт (матеріал Замовника), та провести закупку послуги з поточного ремонту покрівлі житлового будинку (окремо по кожному). Вартість Зведеного кошторисного розрахунку об'єкта (1 покрівлі) становить більше 200,0тис.грн. Але очікувана вартість закупівлі на послугу т.як матеріал замовника МЕНЬШЕ 200,0 тис.грн. Чи вірно що послуга з поточного ремонту покрівлі (за ДК 45260000- покрівельні роботи) СПРОЩЕНА процедура?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2