Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3258 / 3206
Добрий день!За процедурою відкритих торгів, нами було заключено договір про закупівлю на придбання бензину та дизельного палива.Договір було оприлюднено відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" з дотриманням строків.Але потім було виявлено, що помилково було розміщено договір з підписом та печаткою Постачальника, та лише підписом Замовника.Процедура була завершена і договір замінити не можна.Чи буде правомірним рішення ОРГАНІВ КАЗНАЧЕЙСТВА відмовити у реєстрації договору при тому що печать на договорі була поставлена на підтвердному документі.І як можно виправити відповідну технічну помилку? Дякую!
Відповідь
11.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3257 / 3374
який порядок прийняття рішення про відхилення пропозиції учасника відкритих торгів у разі невиправлення таким учасником невідповідностей протягом 24 годин, які було надано?
Відповідь
25.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3256 / 3287
Предметом діяльності Міського комунального підприємства «Яворіввода» відповідно до Статуту являється видобування, збирання, очищення та розподілення води (центральне водопостачання та водовідведення). Просимо Вас роз»яснити чи поширюється на МКП «Яворіввода» дія п.4 ч.1 ст.2 Закону України про публічні закупівлі, а саме чи є МКП «Яворіввода» Замовником в окремих сферах господарювання, який здійснює діяльність передбачену п.4 ч.2 ст.2.
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3256 / 3518
Підскажіть будь ласка, що робити із наказом 1082 від 11.06.2020 р. Що він регламентує. і дуже незрозумілий п. 14 цього порядку. що таке номенклатурна позиція.???
Відповідь
31.03.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3256 / 3345
Доброго дня. У разі якщо учасник не є власником обладнанння та матеріально-технічної бази,замовник в тендерній документації вимагає надати договір оренди або інший відповідний договір та документи, які підтверджують право власності на орендоване майно. Чи є вимога щодо подачі документів, які підтверджують право власності правомірною та чи не є це дискримінацією учасника у разі якщо сторона у якої орендується матеріально-технічна база відмовляється надавати такі документи спираючись на персональні дані?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2