Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3312 / 3312
Старокостянтинівський КП «Тепловик» є комунальним підприємством Старокостянтинівської міської ради (Старокостянтинівської ОТГ). Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради інколи проводить закупівлі учасником яких може виступати Старокостянтинівський КП «Тепловик». Просимо Вас надати відповідь в розрізі ч.1 п.7 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: чи має право КП «Тепловик» приймати участь як учасник в закупівлях, щодо виконання робіт або надання послуг стороною яких є Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради.
Відповідь
02.06.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3311 / 3474
Добридень. Дайте будь ласка відповідь і роз'яснення з нашого питання. Нам було виділено за кодом 200000 гр. на заправку картриджів. Ми спочатку уклали прямий договір на 49000 гр. Далі виставили на прозорро залишок у сумі 151000 гр. Після торгів було зекономлено 49000 гр. Підкажіть будь ласка на решту суму 49000 гр. ми можемо укласти прямий договір ? або тільки повинні виставляти на прозорро ? Спасибі велике за допомогу у вирішенні питання.
Відповідь
25.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3311 / 3339
Предметом діяльності Міського комунального підприємства «Яворіввода» відповідно до Статуту являється видобування, збирання, очищення та розподілення води (центральне водопостачання та водовідведення). Просимо Вас роз»яснити чи поширюється на МКП «Яворіввода» дія п.4 ч.1 ст.2 Закону України про публічні закупівлі, а саме чи є МКП «Яворіввода» Замовником в окремих сферах господарювання, який здійснює діяльність передбачену п.4 ч.2 ст.2.
Відповідь
12.11.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3310 / 3266
Замовником на початку року шляхом видкритих торгів оголошено закупівлю електричної енергії на сумму 664 009 гривень, наразі усі ці гроші передбачені кошторисом використані. Постає необхідність закупити додаткову електричну енергію на 52 000 гривень. Шляхом якої процедури необхідно здійснювати закупівлю? Чи можна оголосити спрощену процедуру закупівлі на 52 000 щоб уникнути відключення від мережі? Якщо ні, то як бути у данній ситуації?
Відповідь
04.09.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3310 / 3419
Законом пердбачена можливість збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Чи слід розуміти, що перша зміна ціни можлива не раніше 90 днів після укладення договору? або Існує період в 90 днів після укладення договору і в будь-який день цього періоду (чи то перший, чи то останній) можлива зміна ціни?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2