Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3276 / 3261
Шановні пані та панове, У відповіді на запит 1527/2020 (https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5a0b18d9-4f93-41aa-a231-3203fb6bf541&lang=uk-UA) ви вказали на "аналогічне за змістом питання", на яке надано відповідь у запиті № 208/2017 ( https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4ca05941-4c7d-4a4f-ad29-dc82a1c81970&lang=uk-UA). У відповіді на "аналогічне за змістом питанні" немає відповіді за запитання "На якій підставі його відхиляти?" запиту 1527/2020. Прошу вас відповісти на наступне запитання:"На якій підставі відхиляються пропозиції учасників, якщо вони подають цінову пропозицію у складі тендерної документації? В ЗУ "про публічні закупівлі" (в т.ч. і в ст.28) відсутня норма, якою передбачено відхиляти пропозиції на етапі попередньої кваліфікації у відкритих торгах з публікацією англійською мовою, якщо учасник відкрив ціну своєї тендерної пропозиції. З повагою Анатолій
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3276 / 3370
Комунальне підприємство в 2019 році провело тендер на 1800000,00 грн, з них 1400000,00 кошти місцевого бюджету, 400000,00 грн кошти підприємства. На початку 2020 року, хочуть скористатися ч. 5 ст.36 ЗУ "про публічні закупівлі". В додатковій угоді прописувати також прописувати та відповідно реєструвати в органі казначейства 280000,00 грн. кошти місцевого бюджету та 80000,00 грн. кошти підприємства, чи можуть прописати 360000,00 грн. за кошти місцевого бюджета та зареєструвати в органах казначейства 360000,00 грн. за кошти підприємства.
Відповідь
19.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3275 / 3341
Доброго дня, Надайте, будь ласка, роз’яснення по питанню: В грудні 2020р. було розпочато спрощену закупівлю електричної енергії на 2021р., 23.12.2020р. було опубліковано Протокол про намір укласти договір, 12.01.2021р. було укладено договір про закупівлю, в якому був встановлений порядок змін істотних умов договору, у т. ч. згідно пункту 7 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» – у результаті зміни регульованих тарифів. Чи правомірно змінити ціну договору про закупівлю, укладеного 12.01.2021р, відповідно до норм пункту 7 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», обґрунтовуючи це зміною тарифу на послуги оператора системи розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 09.12.2020 року, яка набрала чинності 01.01.2021р., № 2365 «Про встановлення тарифу на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ». Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
18.12.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3275 / 3414
Добрий день.Ми новостворена територіальна громада.В нас виникла необхідність здійснення закупівель на газ та електроенергію.Скажіть будь ласка чи поводити закупівлю центру громади чи кожна сільська рада окремо (ми діямо як ТГ з 01.01.2021р)
Відповідь
15.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3275 / 3275
Старокостянтинівський КП «Тепловик» є комунальним підприємством Старокостянтинівської міської ради (Старокостянтинівської ОТГ). Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради інколи проводить закупівлі учасником яких може виступати Старокостянтинівський КП «Тепловик». Просимо Вас надати відповідь в розрізі ч.1 п.7 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: чи має право КП «Тепловик» приймати участь як учасник в закупівлях, щодо виконання робіт або надання послуг стороною яких є Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2