Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.12.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
56 / 54
Проведені відкриті торги - переможцем процедури за результатами аукціону є учасник юридична особа (не знаходиться під санкціями) в якого кінцевим бенефеціарним власником є фізична особа, яка знаходиться під санкціями, тендерна документація подана вірно. Чи можемо ми визначити їх переможцем відкритих торгів.
Відповідь
21.12.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
26 / 30
Чи договір про закупівлю на постачання товарів/обладнання, укладені відповідно до річного плану поточного року, і укладені протягом цього ж поточного року, мають обов’язково закінчуватись протягом поточного року, але не далі як 31 грудня цього ж поточного року? Чи може термін дії договору бути розширений від моменту підписання у поточному році до моменту виконання (закінчення договору) у наступному році (наприклад: початок дії договору 14.11.2022р. – закінчення 31.03.2023р.) відповідно до технологічного процесу виготовлення обладнання? Якщо так не можна, то вкажіть законодавчу заборону на це.
Відповідь
19.12.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
103 / 116
Відповідно до ПКМУ від 12.10.2022 №1178 нашим підприємством укладено договори вартістю від 50 тис. до 100 тис. грн. та оприлюднено план та ЗВІТ ПРО ДОГОВІР про закупівлю. Потрібно публікувати ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ договорів, якщо вартість договорів становить від 50 тис. до 100 тис. грн.?
Відповідь
19.12.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
90 / 92
Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків, відповідно до частини 5 пункту 13 Постанови 1178 Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про Публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», укладено договір від 09.12.2022 про закупівлю електричної енергії з постачальником «останньої надії» Державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» на суму 348 245,06 грн. без застосування процедури торгів. Період постачання електричної енергії згідно договору січень-лютий 2022, в договорі передбачено статтю 631 Господарського кодексу згідно якої постачання відбувалося раніше, чим укладено договір. Просимо надати роз’яснення щодо правомірності використання частини 5 пункту 13 Постанови 1178 Кабінету Міністрів України від 12.10.2022.
Відповідь
19.12.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
73 / 77
Чи відносится підприємство до замовників в розумінні закону про публічні закупівлі
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2