Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3449 / 3347
Доброго дня, для участі в тендері, згідно з ТД та вимогами замовника, нам потрібно отримати від Вас - Сертифікат відповідності виробу Костюм літній польовий – КЛП, відповідно до ТУ У 14.1-00034022-078:2015 (з повідомленням про зміни № 3), з тканини Тип 4, Клас 7, відповідно до ТУ У 13.2-00034022-024:2015 (з повідомленням про зміни № 3), - з Протоколом лабораторних випробувань за показниками визначеними Переліком обов’язкових випробувань Надайте будь-ласка інформацію про: - Неохідні документи - строки - ціни - відповідальних осіб, які можуть допомогти в вирішенні нашого питання.
Відповідь
28.06.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3448 / 3389
Замовник відмовляється сплачувати за поставлений товар, який згідно технічної документації відповідає вимогам Замовника. Акт невідповідності не надано. Які дії Постачальника?
Відповідь
26.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3447 / 3654
Доброго дня.З постачальником електричної енергії уклали договір 11.02.2021 року. Сьогодні прислали додаткову угоду з висновком рахункової палати з січня по 12 лютого. Чи є це коливанням ціни за законом? Чи вони повинні надати довідку з моменту підписання угоди до сьогодні. Дякую
Відповідь
09.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3447 / 3546
Добрий день! Цікавить інформація чи необхідно оприлюднювати звіт про закупівлю до 50 000 грн та проводити спрощену закупівлю через систему, якщо закупівля здійснюється за власні кошти підприємтсва, більше 50 % належить належить державі, засновник Кабінет Міністрів України. Неодноразово на майданчиках Державні закупівлі онлайн та Українська універсальна біржа мені консультанти казали,що немає необхідності оприлюднювати цю інформацію. В Законі такого положення не знайшла. Консультанти не праві та вказують не правдиву інофрмацію?
Відповідь
12.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3446 / 3618
Доброго дня. Як розуміти пп.2 п.5 ст.41 Закону щодо права збільшення ціни - "не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору". Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2