Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.03.2023 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1055 / 1050
Доброго дня. Чи потрібно вимагати від учасників закупівель при завантаженні тендерної документації накладати на пдф документ (на якому є печатка і підпис уповноваженої особи) додатково електронний підпис?
Відповідь
30.03.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1458 / 1426
У 2023 році передбачено виділення коштів з бюджету міської ради в розмірі 285 000,00 грн. на забезпечення оплати послуг за укладеним з комунальним підприємством цієї ради договором на послуги з безоплатного поховання загиблих померлих військовослужбовців силових структур України згідно ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ПИТАННЯ: 1. чи підпадає ця послуга під ознаки ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердже наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454 2. Враховуючи те, що послугу надає комунальне підприємство, а кошти з місцевого бюджету будуть перераховуватись цьому комунальному підприємству на покриття його затрат на поховання, чи обовязково в даній ситуації проводити процедуру закупівель, передбачену статтею 12 Закону "Про публічні закупівлі". Чи повинно укладання договору на послуги з безоплатного поховання загиблих померлих військовослужбовців силових структур України згідно ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», між органом місцевого самоврядування (міською радою) та комунальним підприємством цієї ради проводитись через процедуру публічної закупівлі як відкриті торги.
Відповідь
30.03.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1265 / 1277
Така ситуація. В 2022р. виготовлено ОДНУ проектно-кошторисну документацію по об’єкту: "Капітальний ремонт..... ." ( І-черга ....) всьго по звед.кошт.розрахунку 20млн.грн . "Капітальний ремонт..... ." ( ІІ-черга ....) всьго по звед.кошт.розрахунку 5млн.грн. "Капітальний ремонт..... ." ( ІІІ-черга ....) всьго по звед.кошт.розрахунку 7млн.грн. На початок 2023р. виділено 19млн.грн., Питання: 1. Чи можна провести відкриті торги лише по І черзі, а коли будуть кошти - тоді знову провести відкриті торги на ІІ чергу? Якщо Ічергу і ІІчергу виконуватимуть різні учасники, чи це не буде перешкодою при введенні обєкта в експлуатацію?
Відповідь
30.03.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
966 / 958
Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» публічна закупівля — придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом. Своєю чергою відповідно до п. 17 ч. 1 Закону про публічні закупівлі послуги — це будь-який предмет закупівлі, крім товарів і робіт, зокрема транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, найм (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт. Виконавчий комітет Драбівської селищної ради Золотоніського району Черкаської області має потребу в залученні до виконання робіт, зокрема з благоустрою, сторонніх фізичних осіб (не працівників виконавчого комітету). Як правило, такі послуги повинні виконуватись на підставі цивільно-правових договорів. У зв’язку з вищевикладеним просимо надати роз’яснення, чи підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі придбання таких послуг, якщо вони виконуються на базі цивільно-правових договорів укладених з фізичною особою.
Відповідь
29.03.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1616 / 1552
якщо кошторис складається з трьох черг, кошти виділені на першу чергу, чи можемо ми оголосити закупівлю тільки першої черги(чи не буде це порушення)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2