Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5686 / 5660
Проведено закупівлю код ДК 021-2015 – 09130000-9 — Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо) та оприлюднено в річному плані. В оголошенні вказано ДК 021-2015 – 09130000-9 — Нафта і дистиляти (бензин А92, дизельне паливо).Чи не є порушенням, що конкретна назва вказана бензин А92?чи потрібно відмінити процедуру закупівлі, адже в звіті про проведення процедури вказано "бензин А92" , а в річному плані "бензин"
Відповідь
28.01.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5614 / 5534
Доброго дня!Прошу надати консультацію щодо питання яку процедуру необхідно обрати для закупівлі послуг з постачання електричної енергії, якщо згідно з затвердженим кошторисом на 2019 рік передбачена сума на оплату електроенергії - 264000,00грн, але очікувана вартість на оплату послуг не перевищить 200000,00грн (за даними 2018 року). Чи можемо ми відразу заключити прямий договір з постачальником на суму до 200000,00 грн та підвісити у систему звіт про укладений договір?
Відповідь
25.01.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5274 / 5255
Замовником в 2019 році плануються закупівля за предметом "Послуги з доставки секретної документації суду. Абзацом 4 частини 3 статті 2 Закону України "Про державні закупівлі"(далі - Закон) передбачено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю". Чи потрібно оприлюднювати план на закупівлю вище зазначеих послуг.
Відповідь
24.01.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5359 / 5350
Підскажіть будь ласка! Загальна потреба закладу в медичних препаратах складає 550 тис. грн.(ДК 021-2015: 3360000-6). З них 120 тис. грн. Лікарські засоби, які увійшли до Національного переліку основних лікарських засобів та є першочерговими. 150 тис. грн. Туберкулін, який увійшли до Національного переліку основних лікарських засобів, але закуповується окремою закупівлею так як він є протиінфекційним засобом, вакцина. Що може бути обмеженням для постачальників. 280 ти. грн. Лікарські засоби, які не увійшли до Національного переліку основних лікарських засобів. 1. ? Чи можемо закупити Лікарські засоби, які увійшли до Національного переліку та є першочерговими на суму 120 000 грн. по ДОПОРОГАМ, враховуючи термін проведення процедури. Та з процедурою ВІДКРИТІ ТОРГИ Лікарські засоби які не увійшли до Національного переліку на очік. суму 280 000 грн. Так як ми не можемо закуповувати однією закупівлею мед. препарати, оскільки лікарняний заклад в першу чергу має бути забезпечений лікарські засоби які увійшли до Національного переліку. 2. ? Чи можемо закуповувати «Туберкулін» за ДК 021-2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори.
Відповідь
10.01.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5186 / 5240
Замовником проведена процедура відкритих торгів на закупівлю електричної енергії за власні кошти. Укладено договір з постачальником, в якому відсутня інформація щодо залучання фінансування за бюджетні кошти. При виконанні договору з’явилась можливість часткової оплати за електричну енергію за рахунок бюджетного фінансування. Чи правомірні наступні дії замовника: - внесення змін до договору із зазначенням того, що фінансування за рахунок бюджетних коштів ХХХ грн. При цьому сума договору не змінюється. Чи не буде порушенням законодавства у сфері публічних закупівель в частині складання річного плану закупівель щодо фінансування?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2