Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.06.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6043 / 5958
Законодавство надає можливість подовжити дію договору на наступний рік в межах 20% від суми договору минулого року. В такому випадку немає потреби вносити в річний план та проводити процедуру закупівель в системі Prozorro. Проблема виникла із закупівлею енергоносіїв, яка фінансується з місцевого бюджету. Місцевий бюджет надає фінансування частинами протягом року, підписуються окремі договори. Таким чином, сума останнього договору в останньому місяці виявляється дуже незначною (кілька тисяч гривень) і її не вистачить навіть при продовженні дії договору на наступний рік. Що в такій ситуації робити? Чи є правовий механізм, який дозволяє враховувати загальну суму закупівель по всіх договорах за минулий рік?
Відповідь
05.06.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4853 / 4769
Київський молодіжний центр (Комунальна установа виконавчого органу Київської міської ради) звертається до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України із проханням роз’яснити, чи є необхідним внесення змін до наказів та кошторисів Установи, затверджених на календарний рік для реалізації проектів та проведення заходів з питань молоді у зв’язку із тим, що після затвердження відповідних наказів і кошторисів відпала необхідність в замовленні певних послуг (зменшення запланованого обсягу закупівель).
Відповідь
03.06.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5019 / 4943
Чи існує перелік замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, для яких вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 млн. грн., а робіт — 5 млн. грн.?
Відповідь
21.05.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5063 / 5067
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення щодо можливості проведення закупівлі не застосовуючи процедуру відкритих торгів. Протягом 2019 року в квітні місяці 2019 року було заплановано та проведено закупівлю (звіт про укладений договір) за ДК 021:2015:39160000-1 Шкільні меблі на суму 27 000.00 грн. В травні 2019 року було оголошено дві процедури відкритих торгів за цим же кодом ДК на суму 353 219.00 грн. та 259 152.00 грн. Загальна сума по коду ДК 021:2015:39160000-1 Шкільні меблі шляхом проведення закупівлі «звітом про укладений договір» та «відкриті торги» становить 639 371 грн. На даний час (травень місяць) звернулася одна із шкіл, у зв'язку з виділенням коштів, з проханням закупити ДК 021:2015:30190000-1 Шкільні меблі на суму 30 000.00 грн. Чи можна провести таку закупівлю без процедури відкритих торгів? Оскільки сума закупівлі не перевищує межі встановлені ч. 1 ст. 2 Закону, однак, загальна сума протягом року їх перевищила.
Відповідь
13.05.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6423 / 6381
Добрий день. Підскажіть як правильно відобразити закупівлю в додатку до річного плану. Так, в додатку до річного плану за кодом ДК 021:2015 з початку року було відображено закупівлю електричних побутових товарів на загальну суму 79500,00 гривень за типом процедури закупівлі - Звіт про укладений договір. За цим планом використано та опубліковано звіти на суму 41000,00. Невикористаних коштів за цим предметом закупівлі залишилося 38500,00 гривень. На сьогоднішній день надійшли нові кошти (депутатські) за даним предметом закупівлі на 6500,00 гривень. За яким типом процедури відобразити в додатку до річного плану закупівлю за новими (депутатськими) коштами в сумі 6500,00 гривень. І як продовжувати здійснювати закупівлі на кошти в сумі 38500,00 гривень, які залишилися, як звіт чи потрідно їх об'єднувати з 6500,00? Дякую за допомогу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2