Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5271 / 5350
У липні цього року територіальні управління Фонду в районах області (окремі юридичні особи) реорганізовано шляхом приєднання до головного управління Фонду із правонаступництвом. До договорів, укладених територіальними управліннями в районах,головним управлінням із контрагентами укладено додаткові угоди на договірне правонаступництво. Чи є необхідність головному управлінню оприлюднення додатків до річного плану закупівель на суми взяті за правонаступництвом?
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5557 / 5465
Доброго дня, маємо таке питання. У додатку до річного плану на початку року було заплановано 65т.грн на закупівлю миючих засобів по коду ДК 33710000-0. Потреба складається з 3 основних складових які поділено на лоти: мило (12т.грн), косметичні засоби для створення гриму (19т.грн), перуки (32т.грн). Слід зазначити, що у 2017р. було підписано наказ, відповідно до якого "..Допорогові закупівлі здійснюються з використанням авторизованого ел.майданчика за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50т.грн для товарів.." Питання: оголошувати закупівлю обхідно одночасно на всю заплановану суму по всім 3м лотам? Дякую
Відповідь
13.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5892 / 5641
Комунальний спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю «Дніпропетровське вище училище фізичної культури» Дніпропетровської обласної ради» (далі – Училище) являється замовником у розумінні п.9 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до ч.7 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Таким чином, закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється замовником з дотриманням вимог Закону, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону. Під час здійснення закупівель у замовника наявні випадки економії бюджетних коштів, що виникають, в тому числі з причини застосування електронного аукціону, за результатами якого ціна пропозиції переможця закупівлі може зменшитися у порівнянні з очікуваною вартістю закупівлі. З огляду на викладене, у замовника вивільняються кошти, які він не міг передбачити на початку року або на момент здійснення первинної закупівлі. Уповноважений у сфері закупівель орган, листом від 14.09.2016 №3302-06/29640-06 роз’яснив, що предмет закупівлі товарів, робіт та послуг, які закуповуються за рахунок перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель, вважається новим предметом договору. При цьому, як Закон України «Про публічні закупівлі», так і лист колишнього Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.09.2016 №3302-06/29640-06 не розкривають поняття «економія коштів внаслідок проведення процедур закупівель». Відповідно до п.12 ч.1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» однією з основних функцій Уповноваженого органу у сфері закупівель, яким на теперішній час являється Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України є надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель. Враховуючи вищевикладене, Училище звертається з проханням надати узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо наступного. Чи може замовник вважати, що закупівля, наприклад послуг з технічного обслуговування здійснюється ним за рахунок зекономлених коштів, у разі, якщо сума очікуваної вартості такої закупівлі сформована з коштів, які вивільнилися за результатами застосування електронних аукціонів за іншими предметами закупівель товарів та послуг, що не стосуються послуг з технічного обслуговування, але, як і послуги з технічного обслуговування, закуповуються за рахунок асигнувань затверджених за тим же кодом економічної класифікації видатків? Заздалегідь вдячні за вичерпну відповідь!
Відповідь
10.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6097 / 5899
Згідно припису ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель. Замовник, відповідно до РПЗ, оголосив закупівлю ТМЦ на суму 4 млн. грн. за процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою. На стадії обговорення і подачі пропозицій у Замовника виникла потреба зменшити суму даної закупівлі до 200 тис. грн., у зв’язку зі зменшенням фінансування. Чи буде правомірно в діях Замовника внести зміни в річний план закупівель, зменшивши суму даної закупівлі до 200 тис. грн., і після цього внести зміни в тендерну документацію, зменшивши обсяг та суму закупівлі, з метою подальшого продовження даної закупівлі.
Відповідь
09.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4538 / 4299
Чи потрібно вносити зміни до Річного плану закупівель після проведення процедури закупівлі, укладення та виконання договору на суму меньшу ніж запланована в Річному плані закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2