Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.08.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4397 / 4202
Органом оскарження за результатами розгляду скарги щодо тендерної документації на закупівлю було прийняте рішення задовольнити вимоги скаржника - внести відповідні зміни до тендерної документації. Разом з тим замовник вимушений відмінити оскаржену процедуру закупівлі відповідно до абз.2 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі" (відсутність подальшої потреби в закупівлі). Чи необхідно замовнику виконати рішення органу оскарження про внесення змін до ТД перед прийняттям рішення про відміну торгів з вищезазначеної підстави?
Відповідь
17.08.2018 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
3638 / 3519
Просимо надати роз’яснення – чи має право Замовник відмінити торги (процедура – відкриті торги) на підставі абзацу 3 (неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель) або абзацу 4 (порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір) частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у такій ситуації: 1. Замовником після визнання переможцем першого з двох учасників відкритих торгів, пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, виявлено порушення, помилки у тендерній пропозиції першого учасника, невідповідність його пропозиції умовам тендерної документації (пункт 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі»). Невідповідність виявлена у період після закінчення періоду прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника та до моменту укладання договору. 2. Через тимчасову відсутність достатньої кількості членів тендерного комітету для прийняття рішень, тобто менше двох третин (відпустка, тимчасова непрацездатність тощо) – п’ятиденний термін розгляду наступної (другої та останньої) тендерної пропозиції з переліку учасників спливає, тендерна пропозиція залишається без розгляду. Дякуємо. ТК КЗ СОР «СОСДРЗН»
Відповідь
07.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4922 / 4741
Доброго дня! Чи може Замовник у відкритих торгах на стадії періоду оскарження відмінити своє рішення щодо визначення переможця, оскільки у інструкції до обладнання знайшов суттєву помилку, невідповідність. Дякую
Відповідь
06.07.2018 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
3510 / 3496
Департаментом патрульної поліції було оголошено торги за ідентифікатором закупівлі UA-2018-05-02-001051-а з надання послуг з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів на суму 1704000 грн. ТОВ "Берліна Авто" було визнано переможцем торгів Однак замість підписання договору 06 липня Замовником було опубліковано Повідомлення про відміну торгів з зазначенням у якості підстави відмови абзац 3 ч.1. ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі", що є незрозумілим Однак задати питання в чому конкретно полягає порушення через систему Prozorro э неможливим Просимо надати відповідь - як дізнатися конкретну причину відміни торгів і чи можливо оскаржити данне рішення Замовника Дякуємо
Відповідь
21.05.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5226 / 5148
Замовником було двічі відменено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (двічі у тендері брало участь наше підприємство, інші учасники - відсутні. Запитання: Чи має право замовник не проводити переговори в рамках переговорної процедури з учасником, який брав участь у тендері,що двічі відмінений через відсутність достатньої кількості учасників? При цьому, замовник проводить переговори та заключає договір на закупівлю із третіми особами, які не брали участь у двічі відміненому тендері.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2