Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.04.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
298 / 296
Доброго дня! Підскажіть, чи потрібно при розробці, проектно- кошторисної документації (РП) на систему відео-нагляду, проводити експертизу всього робочого проекту з кошторисом із отриманням позитивного експертного висновку? Чи достатньо провести експертизу кошторису? Яким нормативним документом це регламентовано? Дякую!
Відповідь
25.04.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
332 / 358
20.03.2024 скасовано Наказом Міністерства економіки України Національний класифікатор ДК 015-97 "Класифікація видів науково-технічної діяльності", але до Порядку визначення предмета закупівлі (наказ 708) зміни не внесені. Постачальники послуг скаржаться. Як правильно визначити предмет закупівлі, якщо один наказ суперечить іншому?
Відповідь
25.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
545 / 567
Чи можна стверджувати, що військові частини Збройних Сил України та Національної гвардії України при укладанні договорів (від імені окремої юридичної особи, на яку є призначення бюджетних коштів) на закупівлю товарiв, робiт i послуг оборонного призначення для забезпечення потреб сектору безпеки i оборони за державні (бюджетні) кошти, укладають державні контракти?
Відповідь
24.04.2024 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
369 / 374
Доброго дня. Якщо підприємство має діючий договір на ВИКОНАННЯ РОБІТ з реконструкції споруди, заключений за процедурою Відкритих торгів з особливостями, в якому одна з робіт це перевезення 10 тон піску на відстань 50 км (так було визначено замовником в технічному завдані), але виявилось, що перевозити потрібно на 80 км, то чи має замовник право укласти договір на ПОСЛУГИ з перевезення на 30 км з тим самим підприємством, керуючись п.п.8) п.13 Особливостей?
Відповідь
24.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
327 / 313
Пунктом 16 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: «бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, паспорти, бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланки інших документів, що відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, виборчі бюлетені з виборів Президента України та/або народних депутатів України, марки акцизного податку, що виготовляються підприємствами, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів, документів суворої звітності, а також товари і послуги, необхідні для їх виготовлення» Пунктом 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 10.12.2003р. №811 встановлено, що Державне підприємство "Інфоресурс" повинно забезпечити - Функціонування ІВС "ОСВІТА" відповідно до чинного Положення; - Організацію замовлення, видачі та обліку документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту згідно з чинним Порядком. Документи про загальну середню освіту повинні відповідати таким умовам: зразкам та описам, затвердженим в установленому законодавством порядку, та малюнку, що затверджений Міністерством освіти і науки України; вимогам, затвердженим наказом МОН від 10.12.2003р. №811; упаковка товарів має відповідати вимогам до упаковки бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затвердженим наказом Міністерства фінансів України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку» від 25.11.1993 № 98/118/740, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 січня 1994 р. за № 8/217. Просимо роз’яснити, чи підпадає під виключення, встановлене пунктом 16 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля послуг із виготовлення документів про базову середню освіту?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2