Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.08.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3054 / 3012
Чи відноситься послуги зі встановлення обладнання для захисту від блискавок до поточного ремонту?
Відповідь
15.08.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2584 / 2566
Доброго дня, з 01.07.2019року було збільшено ціну на електричну енергію на 18%,районне управління казначейської служби відмовляеться реєструвати додаткову угоду до договору, у звязку зі збільшенням ціни більш як на 10% та рекомендує розірвати тендерний договір і провести нову процедуру закупівлі, ми у свою чергу посилаємося на ст.36 п.4,п.п.7 ЗУ "Про публічні закупівлі"підготували додаткову угоду підскажіть,будь-ласка,вихід із ситуації
Відповідь
15.08.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2440 / 2399
Доброго дня, уточніть будь ласка, чи може замовник керуватись п.7ч4 ст.36 Закону при прийнятті рішення про підвищення ціни ( регульованого тарифу) договору на закупівлю електричної енергії у постачальника універсальної послуги. В розясненні МЕРіТ від 14.08.2019р. дане питання до кінця не зрозуміле.
Відповідь
14.08.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2563 / 2518
Доброго дня! Скажіть будь ласка, коли буде оприлюднено результат робочої наради за участю представників Мінекономрозвитку, НКРЕКП та ДП “Держзовнішінформ”, стосовно підвищення цін на електроенергію та порядку внесення даних змін до договорів ?
Відповідь
14.08.2019 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
3850 / 3780
Як скасувати тендер після підписання договору через прозоро ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2