Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.08.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2768 / 2778
Доброго дня! Де можна почитати роз'яснення щодо того, чи може одна і та ж особа бути наприклад, уповноваженою особою сільської ради та паралельно головою тендерного комітету відділу освіти? Якщо ні, тоді як правильно вчити якщо уповноважена особа одного замовника огосила відкриті закупівлі і вони будь ще тривати до 2-х місяців, а з 31 серпня вона повинна вже бути головою тендерного комітету іншого замовника? Дякую!
Відповідь
22.08.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3546 / 3385
Добрий день. Державне підприємство в 2018 р запланувало придбати товар на суму 180 тис.грн З початку року було укладено договір та опубліковано звіт на 150 тис.грн. Зараз виниклі наступні ситуації: 1) Придбано товар за цим ж кодом на суму 1 тис. грн за авансовим звітом у ФОП(без укладання договору) 2) Придбано товар за цим ж кодом на суму 6 тис. грн без укладання договору у юр.особи(тобто згідно ЦКУ ст.208 ч.1 укладанням правочину між юр.особами є проста письмова форма - рахунок та накладна). Питання - 1.Чи не порушуємо законодавство не укладаючи письмовий договір, якщо річна вартість закупівлі складає більше 50 тис.грн 2. Як в цих двох випадках ми повинні опублікувати звіт про укладений договір.
Відповідь
22.08.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2444 / 2362
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи потрібно вивішувати на прозоро додаткову угоду при внесенні істотних умов до договору чи вистачає лише повідомлення про змін. Дякую.
Відповідь
22.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3788 / 3659
Номер тендеру в ЦБД: UA-2018-07-19-000229-a Згідно реєстру, що формує Система одним у часників є ТОВ "ВОРОТА 24", Код згідно з ЄДРПОУ учасника: 40118282. По факту тендерна пропозиція подана від ФОП Куреня А.В. (код 2323813451). Тобто в Системі учасником є юридична особа, а документи надані іншою фізичною особою. Яким чином Замовник має вчинити: Варіант 1: відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ВОРОТА 24» - тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації, оскільки ТОВ «ВОРОТА 24» відповідно до умов Тендерної документації №15-03-371 від18.07.2018 р. не надало жодного документу. Варіант 2: Розглядати пропозицію ФОП Куреня А.В. (код 2323813451) на відповідність вимогам Тендерної документації №15-03-371 від18.07.2018, та у випадку відповідності – визначати переможцем.
Відповідь
22.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3248 / 3192
На виконання вимог ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Учасник в тендерній пропозиції повинен надати в довільній формі інформацію про відсутність підстав, визначених у частинах 1 і 2 цієї статті, зокрема, відносно п.9 ч. 1 «у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». З огляду на вимоги статті 5 Закону (рівна участь вітчизняних та іноземних учасників), іноземні учасники, також повинні надати інформацію, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». Згідно ст.16 Закону документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції. Допоможіть з наступним питанням: 1) який пункт Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» вказує на той факт, що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань вноситься лише інформація про вітчизняних учасників; 2) яким чином іноземний учасник може обґрунтувати, що надання вимога, щодо наявності необхідної інформації в Реєстрі не передбачена законодавством для іноземних учасників.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2