Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.10.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2682 / 2569
Прохання надати роз’яснення щодо того: є порушенням ЗУ «Про публічні закупівлі» та діючих нормативно-правових актів в сфері закупівельного законодавства чи конфліктом інтересів, факту наявності в тендерному комітеті членів комітету, які є одночасно членами кількох тендерних комітетів, а саме у разі розгалуженої структури компанії та наявності кількох комітетів, а саме в головній компанії та філіях компанії, які не є окремими юридичними особами, та діють в межах єдиного плану закупівель компанії? Дякуємо за ґрунтовну відповідь.
Відповідь
25.10.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3105 / 3014
1. Чи можна складати проект договору на постачання електричної енергії в тендерній документації, з огляду на те, що це обовязок енергопостачальника? 2. Чи може замовник, який здійснює діяльність к окремих сферах господарювання укладати договір з постачальником електроенергії постачальником "останньої надії" без використання процедур закупівлі, з огляду на те, що постачальник "останньої надії" буде здійснювати постачання на регульованим тарифом? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
24.10.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3253 / 3264
Доброго дня! Замовником і переможцем торгів підписано договір з обсягом закупівлі 400 тис. грн. В подальшому додатковою угодою до договору зменшено обсяг закупівлі до 200 тис. грн. Чи є законним в подальшому підвищення обсягу закупівлі до рівня первинного обсягу, тобто до 400 тис. грн.? Дякую!
Відповідь
24.10.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2942 / 3121
Комунальний заклад реорганізується в комунальне підприємство та є правонаступником попереднього (код ЄДРПОУ не змінюється). Під час проведення перереєстрації юридичної особи, проходить процедура відкритих торгів замовником якої є комунальний заклад. Питання: Буде лі збережена для новоствореної юридичної особи - правонаступника, можливість продовження/завершення закупівлі та розміщення інформації відповідно до статті 10 Закону в електронній системі закупівлі.
Відповідь
24.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2257 / 2227
У складі Державного закладу є відокремлений структурний підрозділ – Коледж. Коледж, діє на підставі Положення та Довіреності. Має окремі реєстраційні рахунки в органах ДКСУ розміщених в іншому місті, гербову печатку та штамп зі своєю назвою. Відокремлений підрозділ є державним навчальним закладом І-ІІ рівня акредитації та розпорядником бюджетних коштів 3 рівня. Коледж отримує кошти від Міністерства освіти і науки України на власні відкриті реєстраційні рахунки у ДКСУ. Коледж самостійно веде бухгалтерський облік та складає фінансовий звіт. Враховуючи викладене просимо вас роз’яснити чи є Відокремлений підрозділ замовником в розумінні Закону «Про публічні закупівлі» та чи повинен проводити процедури закупівель окремо від Державного закладу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2