Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
11495 / 11237
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення стосовно таких питань. 1. Чи може бути застосована переговорна процедура при закупівлі послуг стаціонарного телефонного зв’язку відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» у ПАТ «Укртелеком»? Враховуючи те, що зазначене товариство хоча і не входить до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, що складається та ведеться Антимонопольним комітетом України відповідно до розпорядження АКУ від 28 листопада 2012 року № 874-р, але є одним з операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринку послуг транзиту трафіка на мережах фіксованого та рухомого (мобільного) телефонного зв’язку відповідно до рішення НКРЗІ від 01.03.2016 р. № 111 «Про результати аналізу ринку послуг транзиту трафіка на мережах фіксованого та рухомого (мобільного) телефонного зв’язку і накладення на операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою регуляторних зобов’язань». 2. Чи можна застосувати переговорну процедуру, визначену п. 5 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (додаткова закупівля в того самого постачальника) при закупівлі послуг стаціонарного телефонного зв’язку на 2017 рік, якщо строк договору про надання цих послуг на 2016 рік закінчився 31.12.2016 р. і обов’язки виконавця за вказаним договором виконані в повному обсязі?
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
10332 / 9915
Добрий день! Просимо пояснити позицію МЕРТУ з наступного питання. По затвердженому зі змінами РПЗ 2017 року у листопаді- грудні 2016 було проведено та двічі відмінено відкриті торги (у зв’язку з відсутністю учасників). У тендерній документації предмет закупівлі визначався за кодом ДК 016-2010 та за третім знаком національного класифікатора ДК 021:2015 (згідно діючого на той час Наказу МЕРТУ №454 від 17.03.2016). Запитання: Чи правомірно провести переговорну процедуру за цим же предметом закупівлі згідно п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням введення у дію 17.01.2017 змін до Порядку визначення предмету закупівлі (Наказ МЕРТУ 19.12.2016 №2092), згідно з яким предмет закупівлі визначається замовником виключно на основі національного класифікатора ДК 021:2015 за показником четвертої цифри, а ДК 016:2010 не використовується при визначенні предмета закупівлі?
Відповідь
12.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
10313 / 10068
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка на Вашому сайті оприлюднено проект Наказу про внесення змін до Наказу 454 про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі. 1. Коли цей наказ буде підписаний.2. Якщо замовником проводились відкриті торги 1 раз на газ природний та визначався предмет закупівлі по двум класифікаторам (ДК 2010-5 знак; ДК 2015 -3 знак), а 2 раз будуть проводиться торги теж на газ природний талько по новому класифікатору ДК 2015 тільки по четвертому знаку, буде це вважатись підставою для проведення переговорної процедури на 3 раз, а саме предмет закупівлі вважатиметься аналогічним не дивлячись на те що перший раз був 3 знвак класифікатора а другий раз 4 знак. Дякую!
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
11947 / 11597
Два рази були відмінені відкриті торги по закупівлі газу на 17 рік, оголошення опубліковувалися в грудні 16-го, предмет закупівлі зазначався по двох ДК 021:2015: 09123000-7 — Природний газ та ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані. Причина - подання менше двох пропозицій, жоден з трейдерів не подав тендерні пропозиції, лише місцевий Газзбут подав. З 01.01.17 діє лише ДК 021:2015. Чи можна розпочати переговорну процедуру чи потрібно знову подавати оголошення на відкриті торги втретє. Умови проведення переговорної процедури за п.4 ч. 2 ст. 35 (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі ... не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації). Чи можливо в даному випадку розглядати предмет закупівлі як такий, що по-суті не був змінений, при тому що його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника залишаться незмінними?
Відповідь
04.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
13331 / 13405
Відповідно до ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" переговорна процедури закупівлі відміняється замовником у разі непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. Чи означає це, що зазначений вище строк стосується лише учасника переговорної процедури закупівлі, а з боку замовника договір може бути підписаний пізніше, ніж 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2