Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
14017 / 14021
Чи правомірним є відхилення пропозиції конкурсних торгів юридичної особи, якщо вона здійснює господарську діяльність згідно з незареєстрованими кодами КВЕД?
Відповідь
15.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
11189 / 11201
Згідно з умовами тендерної документації Замовником вимагається надання Переможцем довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, не більше 14 денної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів. Дата розкриття - 22.07.2016. Однак у зв'язку з оскарженням протоколу тендерного комітету та прийняттям рішення Антимонопольним комітетом акцепт відбувся лише 12.11.16. Таким чином, Переможець не може надати довідку 14 денної давнини з дати розкриття. На підставі викладеного, прошу надати відповідь чи правомірно з боку Замовника встановлювати такий термін, адже Закон "Про здійснення державних закупівель" не містить такої вимоги? Чи не стане це підставою для відмови Замовником укласти договір з Переможцем? Заздалегідь дякую.
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
11865 / 11409
Чи є правомірними встановлення замовниками в тендерній документації вимог до переможця процедури закупівлі щодо надання документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених ч.1,2 Закону України "Про публічні закупівлі", також і у паперовому вигляді?
Відповідь
11.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
11383 / 11020
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, з наступного питання: Замовником оголошені торги на 2017 рік на очікувану суму закупівлі, та виходячи з очікуваної ціни товару визначено кількість. Але з моменту оприлюдненого оголошення на ринку продажу даного товару відбувся різкий ріст ціни, в результаті чого замовник не зможе закупити визначену кількість товару на очікувану суму. Чи можна внести зміни до тендерної документації на підставі ч.2 ст.23 Закону "Про публічні закупівлі", зменшивши кількість товару, що закуповується? Суму закупівлі залишити без змін. До закінчення строку подання тендерних пропозицій залишилось 17 днів. Дякую.
Відповідь
03.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13066 / 12696
Тендерний комітет планує проведення відкритих торгів на закупівлю робіт. Серед вимог до банківської гарантії, з метою відбору лише відповідальних та зданих якісно і своєчасно виконати великий обсяг робіт, пропонується встановити вимогу, щодо оформлення її в банку, який має ліцензію НБУ та відноситься до банків перших трьох груп (рішення Комітету з питань нагляду та регулюванням діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ від 31.12.2015 року).Чи не є дана вимога дискримінаційною?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2