Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5475 / 5332
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можна застосувати п.4 ч.2 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі" у наступному випадку: замовник у 2017 році тричі розпочинав відкриті торги щодо закупівлі 15110000-2 М’ясо (ніжка куряча охолоджена, свинина охолоджена у напівтушах). Двічі (у першому і третьому випадках) замовником було відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників, другий раз торги були відмінені через невідповідність поданих пропозицій документації конкурсних торгів. Чи можливо застосувати пункт 4 частини 2 статті 35 у подібному випадку, чи потрібно щоб замовником було відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників двічі поспіль???
Відповідь
11.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6801 / 6709
Прошу надати роз'яснення чи можливо застосувати переговорну процедуру закупівлі (п. 4 частина 2 ст.35) та передбачити її у річному плані закупівель на 2017 рік, якщо попередньо згідно річного плану закупівель 2016 року Замовником проведено 2 тендера згідно Закона о Публічних закупівлях. Предмет закупівлі не змінився та згідно роз'яснення, що надано 07.02.2017 №3302-06/3816-06 у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників за предметом закупівлі, визначеним згідно з Порядком визначення предмету закупівлі, до набрання чинності змін, і при цьому такий предмет закупівлі за конкретною назвою, технічними та якісними характеристиками, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі згідно з пунктом 4 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі”, зазначивши у формах документів у сфері закупівель відповідний показник Єдиного закупівельного словника згідно з Порядком визначення предмету закупівлі із змінами. Питання у тому, що 2 тендери проведені згідно річного плана 2016 року, а переговорну бажаємо застосувати згідно плана 2017. Прошу надати роз'яснення.
Відповідь
11.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6407 / 6207
Згідно річного плану закупівля лікарських засобів за 88 міжнародними непатентованими назвами здійснюється лікувальним закладом за процедурою відкриті торги з поділом на 88 лотів за МНН, включаючи 5 лотів наркотичних, психотропних лікарських засобів. За результатами двічі оголошених процедур аукціони відбулись лише за 14 лотами, за 7 укладені договори. На наркотичні, психотропні лікарські засоби в першій процедурі була подана одна тендерна пропозиція – торги не відбулися, в другій було подано дві пропозиції, з яких одна не відповідала вимогам тендерної документації - відхилена згідно п. 4 ч.1 ст.30, друга також відхилена згідно п. 2 ч.1 ст.30 – переможець не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених ст.17. Надайте, будь ласка, роз’яснення чи правильним буде у розумінні Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 1197-VII від 10 квітня 2014 року здійснити закупівлю лікарських засобів (за 81 лотом): за 74-ма лотами, на які не було подано по дві пропозиції у двох оголошених процедурах – здійснити закупівлю за переговорною процедурою згідно ч. 4 п. 2 ст. 35; та як поступити з 7-ми лотами, в т.ч. з 5-ма на закупівлю наркотичних лікарських засобів – оголосити втретє процедуру відкритих торгів? (або яку процедуру обрати?)
Відповідь
07.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6897 / 6483
Доброго дня! Прошу Вас надати роз’яснення з наступного питання. У нашого підприємства на даний момент виникла необхідність коригування проектно-кошторисної документації розробленої в 2009 році. Відповідно до Закону України «Про архітектурну діяльність» внесення змін до затвердженого проекту проводиться виключно за згодою автора проекту. Автором проекту надана згода, щодо перегляду ПКД тільки їхньою організацією, без надання права перегляду іншою організацією. Відповідно до статті 30 Закону України «Про архітектурну діяльність» майнові права на об’єкт авторського права, створений за замовленням, належать творцеві цього об’єкту або замовникові спільно. Чи буде правомірним проведення нашою організацією переговорної процедури згідно до пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі». Буду дуже Вам вдячна за надання обґрунтованої відповіді.
Відповідь
06.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6509 / 6328
У 2011 році за результатом процедури закупівлі, проведеної відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», Замовник будівництва, визначив генеральну підрядну організацію та уклав з нею договір генпідряду на виконання будівельних робіт, які були розпочаті в тому ж році. В подальшому проект будівництва об’єкту був скоригований та перезатверджений в установленому порядку. В результаті коригування проекту виникла необхідність у виконанні додаткових будівельних робіт. При цьому загальна вартість цих додаткових робіт за новим договором не перевищувала 50 відсотків вартості старого договору, а попередній договір генерального підряду не скасовувався та не коригувався. З метою виконання додаткових робіт Замовнику у відповідності до пункту 6 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» необхідно провести переговорну процедуру закупівлі. Просимо надати роз’яснення з наступних питань: Чи правильно буде за результатом процедури: 1. укласти окремий договір генпідряду з тою ж самою генеральною підрядною організацією, при наявності діючого іншого договору генпідряду (старого)? 2. укласти додаткову угоду до діючого договору генпідряду на виконання додаткових робіт, збільшивши таким чином обсяг робіт та суму договору? 3. укласти новий договір підряду (не генпідряду) на додатковий обсяг робіт?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2