Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.05.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
71 / 65
Добрий день, підскажіть будь ласка, як взяти довідку з Єдиної бази даних про підприємства,щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, та довідку що до учасника процедури закупівлі не застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель.
Відповідь
08.05.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
28 / 27
Головний розпорядник коштів місцевого бюджету (місцевий фінансовий орган) планує укладання договору з банком з метою обслуговування кредиту, залученого від нерезидента (Європейський банк реконструкції та розвитку). Договором буде передбачено надання банком послуг з купівлі/продажу іноземної валюти, перекази коштів в іноземній валюті, перевірку документів для виконання операцій з розрахункового обслуговування за договором позики/кредиту, укладеного з нерезидентом. Орієнтовна вартість послуг буде перевищувати 100 тис.грн. 1.Чи можливо не проводити процедуру закупівлі послуг банку відповідно до частини 5 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»? 2. У разі якщо необхідно проведення процедури закупівлі, чи можливо скористатися нормою підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178, зі змінами, щодо укладання договору з банком без проведення процедур закупівель, у зв’язку з нагальною потребою, яка пов’язана з тривалою процедурою укладання кредитного договору з ЄБРР та як документально це підтвердити?
Відповідь
07.05.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
40 / 43
Доброго дня, як коректно застосовувати положення підпункту 2 пункту 19 Особливостей, якщо договір на закупівлю природного газу укладений в грудні, а постачання почалося в січні ?
Відповідь
06.05.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
82 / 79
Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради звертається з наступного питання. У наданій Вами відповіді на запит № 36/2022 зазначено, що «сторони можуть внести зміни до договору про закупівлю у випадку, визначеному пунктом 2 частини п’ятої статті 41 Закону, у разі збільшення ціни саме на такий відсоток, на який відбулося коливання на ринку, але не більше ніж на 10 відсотків один раз протягом 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару, крім закупівлі бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії». Просимо підтвердити, чи дотримується вищевикладеної позиції Міністерство економіки України під час внесення замовником змін до договору про закупівлю, укладеного в період дії частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»? Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
03.05.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
41 / 36
Встановлення системи відеонагляду це послуги, чи роботи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2