Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
28.01.2019
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня!Прошу надати консультацію щодо питання яку процедуру необхідно обрати для закупівлі послуг з постачання електричної енергії, якщо згідно з затвердженим кошторисом на 2019 рік передбачена сума на оплату електроенергії - 264000,00грн, але очікувана вартість на оплату послуг не перевищить 200000,00грн (за даними 2018 року). Чи можемо ми відразу заключити прямий договір з постачальником на суму до 200000,00 грн та підвісити у систему звіт про укладений договір?
Відповідь
28.01.2019
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Чи можна використовувати в роботі знов згенеровані ЕЦП від АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» після 07.11.2018? для підтвердження дій на сайті https://prozorro.gov.ua/
Відповідь
26.01.2019
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Доброго дня. Прошу надати відповідь на наступні питання: які дії громадянина, громадські організації чи їх спілки будуть вважатися втручанням у процедуру закупівлі в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"? Чи буде вважатися втручанням у процедуру закупівлі надіслання вимоги про усунення порушень виявлених при здійсненні закупівлі в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
25.01.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником відмінено двічі відкриті торги з закупівлі електричної енергії за відстутності двох участників,. Чи можна провести переговорну процедуру з постачальником універсальних послуг. Чи доцільно в данному випадку керуватися п. 2 ч.2 ст. 35 Закону України?
Відповідь
25.01.2019
Запитання      Тема: Тендерна документація
Тендерною документацією встановлено, що у складі своєї тендерної пропозиції Учасник повинен надати сканований оригінал платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення Учасником суми забезпечення тендерної пропозиції. Вважаємо встановлення даної вимоги дискримінацією учасників, які мають договірні відносини з банком-гарантом і формою покриття не обов’язково виступатиме внесення коштів на банківський рахунок. Формою покриття можуть бути цінні папери, об'єкти нерухомості або будь-яке інше майно принципала, або покриття грошовими коштами принципала у разі сплати банком принципалом гарантії, у випадках передбачених Замовником та законодавством України. Замовник не має права регулювати відношеня між банком та принципалом. ЗУ "Про публічні закупівлі" та іншими нормативно- правовими актами, жодної вимоги щодо надання у складі пропозиції конкурсних торгів платіжного доручення або квитанції, що підтверджують перерахування коштів в якості грошового забезпечення (покриття) банківської гарантії, чинним законодавством не передбачено. Просимо дати розяснення щодо встановлення Замовника вищевказаної вимоги тендерної документації? Правомірна чи данна вимога? Крім того, п 5.1.2. Тендерної документації встановлено також дискримінаційну вимогу щодо надання Учасником «Копії документів, підтверджуючих наявність складу та вагової на території Березівського району Одеської області або сусіднього з ним району чи мобільних ваг які можуть бути розташовані на зазначеній території. (Якщо споруди для зберігання вугілля належать Учаснику на праві власності, він повинен надати копії документів, що підтверджують право власності відповідних будівель на зберігання вугілля, а також копію технічного паспорту або іншого документу на ваги, в іншому випадку – копії договорів оренди об’єктів нерухомості для зберігання вугілля та вагової чи мобільних ваг які можуть бути розташовані на зазначеній території, завірені підписом та печаткою орендодавця або надавача послуг). Разом з договорами учасник повинен надати копії документів, що підтверджують право власності відповідних будівель на зберігання вугілля, а також копію технічного паспорту та/або копію документу з відповідною відміткою про повірку відповідного вагового обладнання які належать орендодавцю або надавачу послуг. Вимога щодо наявності матеріально - технічної бази - складу на території смт. Березівського району Одеської області або сусіднього з ним району є дискримінаційною по відношенню до учасників процедури закупівлі, які можуть виконати умови поставки, але не мають відповідних складів на вказаній території, але мають матеріально технічну базу в Одеській області та за власні кошти та власними силами зобовязовуються доставити Товар, що є предметом закупівлі до місця вказаного Замовником. Закон України «Про публічні закупівлі» не передбачає наявність складських приміщень на території Замовника. Чи правомірні дії замовника щодо встановлення такої вимоги? Також, невідомо з якої причини Замовник встановлює вимоги про надання Учасником документів, що підтверджують наявність матеріально - технічної бази завірені підписом та печаткою орендодавця або надавача послуг, а не Учасником, адже учасник є стороною договору та має законне право завіряти документи у яких від виступає стороною. Чи правомірна вимога Замовника? Просимо надати розяснення щодо правомірності вищевказаних вимог Замовника. Ідентифікатор закупівлі- UA-2019-01-22-001893-b, ID 2aefc4c29a3047569074f3a367c86a83
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json