Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1660 / 1604
В річному плані закупівель вказано початок закупівлі - жовтень, тендерна документація затверджена 31 жовтня, а оголошення про початок закупівлі опубліковано 1 листопада. Скажіть чи наявне в даному випадку порушення законодавства?
Відповідь
07.11.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1877 / 1755
Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. У звязку з викладеним прошу надати відповідь на таке питання. Якщо останній день публікації звіту про виконання договору припадає на вихідний день, то чи правомірно буде застосувати у цьому випадку правила ст. 254 ЦК України стосовно переносу останнього дня строку для виконання дії (публікації звіту про виконання договору) на перший за вихідним днем робочій день? Дякую!
Відповідь
06.11.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1749 / 1754
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка розібратися у наступній ситуації. Цього року ми здійснили закупівлю із застосуванням відкритих торгів по НУШ по СPV 30230000-0: Комп’ютерне обладнання, де було закладено придбання проетрів в комплекті з інтерактивними дошками і ще були закуплені за субвенційні гроші інтерактивні дошки без проекторів. Чи можемо ми тепер окремо закупити проектори без проведення процедури закупівлі по СPV 38650000-6: Фотографічне обладнання?
Відповідь
06.11.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1934 / 1766
З 01.11.2019 року до плану закупівель додано колонку "статус". Статус рядка необхідно вручну змінювати у разі: - Для типів плану "Без застосування електроної системи" - коли укладено договір. Прошу надати пояснення до внесених змін, а саме, що означає фраза "коли укладено договір". Зазделегідь вдячна!
Відповідь
06.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2245 / 2211
Прошу надати консультацію, чи законно проводити переговорну процедуру по предмету закупівлі"Аварійно відновлювальні роботи із відновлення опор мосту та ремонт проїжджої части мосту на дорозі місцевого значення..."(очікувана вартість > 1,5 млн грн) згідно пункту 3,ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі" - "нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури", якщо надзвичайна ситуація(паводок) сталася 20-25 травня 2019 р., а фінансування на ліквідацію наслідків стихійного лиха надійшло в жовтні. Чи є це підставою для проведення закупівлі таких робіт за переговорною процедурою?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2