Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
27.01.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Під час планування закупівель хочемо використати один і той самий код дк 021-2015 на товари і послуги. Якщо очікувана вартість товарів по даному коду по товарах і послугах разом становить 210 тисяч, то необхідно проводити відкриті торги?
Відповідь
27.01.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день! Поясніть будь ласка чи може державна установа провести спочатку допорогову закупівлію (до 200 тис. грн), а через деякий час за цим же кодом закупівлі - відкриті торги? Чи буде це порушенням? Дякую за відповідь.
Відповідь
27.01.2020
Запитання      Тема: Виконання договору
Відповідно до положень Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 вересня 2015 року № 2498, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за № 1384/27829:  Умови цього Договору однакові для всіх споживачів України та розроблені відповідно до Закону України "Про ринок природного газу" і Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2494 (далі - Кодекс газорозподільних систем) (п. 1.2.);  Цей Договір є договором приєднання, що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного Кодексу України на невизначений строк. Фактом приєднання Споживача до умов цього Договору (акцептування договору) є вчинення Споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти Договір, зокрема надання підписаної Споживачем заяви-приєднання за формою, наведеною у додатку 1 (для побутових споживачів) або у додатку 2 (для споживачів, що не є побутовими) до цього Договору, яку в установленому порядку (п. 1.3.);  Цей Договір укладається на невизначений строк (п. 12.1.). Оскільки Замовник підписав заяву-приєднання до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, то з 01.01.2019 р. його було приєднано на невизначений строк до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії. Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Як звітувати по такому договору якщо його строк дії безстроковий? Чи можливо потрібно укладати Типовий договір розподілу природного газу щороку?
Відповідь
27.01.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи можемемо ми оголосити переговорну процедуру закупівлі електроенергії? Нашою організацією було оголошено дві процедури відкритих торгів, одна з них не відбулась взвязку з відхиленням всіх тендерних пропозицій, інша через подачу на участь в торгах менше двох тендерних пропозицій. У нас уже є продовжений минулорічний договір на 20% від суми, але в цю суму уже не ввійде оплата за лютий. А по строкам ми уже не встигаємо провести нові відкриті торги. Як нам бути далі в таких умовах??
Відповідь
27.01.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня! Прошу поради у такій ситуації: Є програма співфінансування реставраційнийх робіт вікон/брам у житлових будинках, яка буде діяти протягом 2020 р. Замовником робіт виступають власники/співвласники приміщень будівлі (мешканці квартир - фізичні особи). Згідно умов програми замовники (власники приміщень) оплачують підряднику аванс - 30% вартості робіт, решту 70% платить міська рада підряднику з міського бюджету, через уповноваже комунальне підприємство, після виконання робіт. Для виконання робіт укладається тристоронній договір між Замовником (власники/співвласники квартир у будинку - оплачують 30% робіт), Уповноваженим підприємством (оплачує 70% вартості робіт, після виконання) та виконавцем робіт. Чи повинне уповноважене комунальне підприємство міської ради вносити такі закупівлі в план закупівель підприємства та публікувати звіт про укладений договір чи проводити допорогову закупівлю, якщо суми угод є більші ніж 50 тис.грн., але не перевищують 1 млн. 500 тис. грн. і підприємство не є замовником робіт, а лише платником частки міської ради у програмі співфінансування?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json