Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
29.01.2020
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до п. 3 ст. 11 Закону № 922 тендерний комітет або уповноважена особа (особи) забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель. Згідно Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів затвердженого наказом мін'юсту від 12.04.2012 № 578/5 передбачено: ст.219 - Документи (протоколи, звіти, експертні висновки, акти, доповіді, економічні обґрунтування, розрахунки) про проведення конкурсних торгів та участь у них (строк списання 3 роки); ст.236 - Листування з організації та проведення конкурсних торгів (строк списання 3 роки). Питання виникло цього року, оскільки доводиться списувати 2016 рік, в якому були процедури закупівлі конкурсних торгів так і публічні закупівлі. Функцію зберігання електронних документів покладено на Електронну систему закупівель. А як бути із документами створеними в паперовому вигляді, що згодом завантажені в систему: тендерна документація, протоколи розгляду? Чи можна паперові документи публічних закупівель знищувати відповідно ст. 219, ст. 236 Переліку (три роки), тобто вже у цьому році?
Відповідь
29.01.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго ранку. У нас є договір у якому прописано, що інформація у рамках договору являється комерційною таємницею,розголошення якої передбачає кримінальну відповідальність. Згідно плану закупівель, по предмету закупівлі, що в цьому договорі, повинен публікуватися звіт про укладений договір, бо сума предмету закупівлі на рік більше 50 тис. грн. Я, як секретар тендерного комітету, повинна оприлюднити звіт про укладений договір, висвітливши інформацію, яка є в договорі,а також оприлюднивши скан-копію самого договору. Як бути в такій ситуації? Чи маю я право на такі дії? Дуже вдячна за швидку відповідь.
Відповідь
29.01.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи можливе застосування в договорі (посилання в договорі), укладеного по переговорній процедурі, ч.3. ст.631 Цивільного кодексу - сторони погодились, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення?
Відповідь
28.01.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня ! Прошу надати роз'яснення, чи може уповноважена особа водночас бути членом діючого тендерного комітету ? Дякую
Відповідь
28.01.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Дякуємо за попередньо надані відповіді та просимо уточнити. Відповідно до вашої відповіді на запит 1133/2019, вами звернуто увагу, що відповідно до абзацу другого частини двадцятої статті 14 нової редакції Закону рішення та дії замовника можуть бути оскаржені учасником спрощеної закупівлі у судовому порядку. Закон містить спеціальні та загальні норми. Спеціальні норми закону є домінуючими над загальними. Питання спрощених закупівель регулюється спеціальними нормами Закону статті 14. Відповідно до ч. 15 ст. 14 Закону Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. Чи потрібно замовникам при проведенні спрощених закупівель враховувати норми ч. 5 ст. 33, а саме: З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. просимо звернути увагу, що строк проведення спрощених закупівель від 6 днів, а строк статті 33 передбачає очікування 10 днів, що суперечить логіці проведення даної процедури. Дякуємо!
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json