Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
28.05.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи можливо після 19.04.2020 р. робити поставку шкільних меблів для НУШ з розділенням закупівлі по коду 3916... (комплект: стіл учнівський та стілець); по коду 3911... (стілець учнівський), та по коду 3912... (стіл учнівський), якщо закупівля не більше ніж 49900 грн. Чи потрібно проводити спрощену процедуру закупівлі та всі шкільні меблі повинні пройти по коду 3916 - закупівля до 200000 грн.
Відповідь
28.05.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Підкажіть, чи можна за результами відкритих торгів/спрощеної закупівлі відповідно до п.4 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" укласти договір про закупівлю, ціна якого буде меншою (у тому числі і ціна за одиницю), ніж за результатами аукціону, без зміни кількості?
Відповідь
28.05.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Добрий день! В Положенні Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста чітко зазначено, що він є виконавчим органом Кам’янець-Подільської міської ради і реалізує повноваження міської ради у сфері контролю за управлінням та використанням комунальної власності територіальної громади міста, здійснює повноваження власника щодо майна, яке приватизується відповідно до прийнятих рішень міської ради та здійснює повноваження орендодавця комунального майна згідно рішень виконавчого комітету. Запитання : прошу надати роз'яснення чи можна застосовувати пп.4 п.5 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі" (придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі та інше нерухоме майно) для Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам'янець-Подільської міської, тобто не виконувати вимоги ЗУ «Про публічні закупівлі» в закупівлі послуг, робіт та товарів, які пов’язані із виконанням функції надання в оренду будівель та приміщень комунальної власності, а також приватизації комунального майна.
Відповідь
28.05.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Підскажіть при звітуванні про укладений договір згідно постанови КМУ 225 про кінцевого бенефіціара інформація стосується лише юр. осіб по ФОП таку інформацію не зазначати?
Відповідь
28.05.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. У заявці Відкритих торгів у графі «кількість» вказано «штуки», а у технічній документації та у договорі «комплект», чи є це помилкою?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json