Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1436 / 1442
Нами було оголошено двічі (не змінюючи умови, суму та позиції) відкриті торги, мультилотова закупівля, витратних матеріалів по Коду ДК021:2015- 33140000-3 Медичні матеріали. Двічі за відсутності учасників торги не відбулися по жодному з лотів. Чи можу я застосувати переговорну процедуру при мультилотових відкритих торгах?
Відповідь
13.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
952 / 917
Відповідно до ч. 6 ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі" №114-ІХ доступ до інформації, оприлюдненої в електронній системі закупівель, є безоплатним та вільним. Інформація про закупівлю, визначена цим Законом, розміщується в електронній системі закупівель безоплатно через авторизовані електронні майданчики. Інформація про закупівлі, зазначена у ч. 1 ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі" №114-ІХ, оприлюднюється відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", у тому числі у формі відкритих даних. Чи потрібно забезпечувати доступ до інформації про спрощену закупівлю, ще якимось шляхом (способом), окрім оприлюднення її в електронній системі закупівель через автоматизовані електронні майданчики? Яка саме інформація, стосовно спрощеної закупівлі, оприлюднюється у формі відкритих даних та де замовник має забезпечити доступ до цієї інформації?
Відповідь
13.04.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1034 / 987
Доброго дня!Підскажіть будь-ласка чи будуть вноситься зміни до наказу від 13.04.2016 № 680 "Про затвердження примірної тендерної документації"
Відповідь
13.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
864 / 817
Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради є Замовником в розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі» та має в своїй структурі відділ технічного нагляду за об’єктами будівництва. Просимо надати роз’яснення, чи вірно ми розуміємо, що у зв’язку з введенням в дію з 19.04.2020р. нової редакції ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» (а саме обов’язкове введення спрощених закупівель) департамент капітального будівництва, маючи в своїй структурі відділ технічного нагляду за об’єктами будівництва, повинен, крім усіх інших закупівель, закупляти послуги технічного нагляду (за умови вартості послуг від 50,0 т.грн до 1,5 млн. грн.) та фактично буде позбавлений можливості приймати участь у таких закупівлях як учасник торгів з поданням пропозицій, оскільки згідно вимог цивільного законодавства, замовник і виконавець робіт не можуть бути однією особою ? Чи навпаки все ж такі Департамент капітального будівництва може здійснювати технічний нагляд власними штатними працівниками, що діють в інтересах замовника, без проведення спрощених закупівель і це не буде суперечити нормам закону ?
Відповідь
13.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1018 / 1054
Частиною 3 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі», який набирає чинності з 19.04.2020, передбачено, що «У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.». Просимо надати роз’яснення, чи можна здійснювати закупівлю без проведення процедур закупівель або спрощених закупівель, навіть якщо дана закупівля являється частиною предмету закупівлі, який відповідно до річного плану закупівель підлягає проведенню процедур закупівель або спрощених закупівель, враховуючи, що в даній нормі Закону ідеться мова саме про вартість закупівлі, а не предмету закупівлі, та чи не буде це порушенням п.2, ч. 10, ст. 3, яким передбачено, що «Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону.».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2