Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
08.04.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня! Чи має право призначена уповноважена особа з проведення спрощених закупівель залучати до роботи з оприлюднення всіх необхідних документів в Prozorro iнших працiвникiв замовника? Якщо да, то чи мають право ці працівники замовника зі свого особистого кабінету торговельного майданчика самостiйно оприлюднювати документи відповідно до ст. 10 Закону та накладати свій КЕП на оприлюднені документи? Чи все ж таки безпосередньо уповноважена особа повинна створити свiй обліковий запис на торговельному майданчику, та повинна особисто оприлюднювати та підписувати документи своїм КЕП?
Відповідь
08.04.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи потрібно ставити печатку відділу освіти на протоколах засідань тендерного комітету для висвітлення їх на електронному майданчику?Чи достатньо буде тільки наявність підписів членів тендерного комітету?
Відповідь
08.04.2020
Запитання      Тема: Інше
Поясніть, будь ласка, методику проведення закупівель послуг з теплопостачання, у тому числі: закупівлю послуг з постачання теплової енергії та закупівлю послуг з транспортування теплової енергії.
Відповідь
08.04.2020
Запитання      Тема: Виконання договору
Ставчанська сільська рада Пустомитівського району Львівської області, просить надати консультацію у вирішенні допущеної технічної помилки. У листопаді-грудні 2019 року проведено тендерну процедуру закупівлі по об’єкту «Реконструкція дошкільного навчального закладу по вул..Шашкевича,42 в с.Ставчани Пустомитівського району Львівської області», в результаті якого, визнано переможцем ТОВ «АріяБуд-ЛТД» та укладено і зареєстровано договір № 34 від 18.12.2019р. (ідентифікатор закупівлі UA-2019-11-14-003014-b). В 2019 році роботи по даному об’єкту не проводилось, а в березні 2020 року укладено додаткову угоду №1 від 20.03.2020р. при реєстрації якої була допущена технічна помилка, в результаті якої, процедура виконання договору – «завершена». Зміни до даного договору після завершеної процедури закупівлі вносити неможливо. Оскільки розпочались роботи по даному об’єкту і потрібно проводити фінансування за виконані роботи, тому просимо юридичної допомоги у вирішенні даної ситуації в межах чинного законодавства України.
Відповідь
08.04.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи може бути уповноваженою особою на здійснення закупівель по сільській раді посадова особа окремого структурного підрозділу сільської ради, що має статус юридичної особи ?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json