Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
14.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Вдруге прошу надати роз’яснення щодо порядку підтвердження надзвичайної ситуації з метою застосування переговорної процедури закупівлі: чи можемо ми керуватися Кодексом цивільного захисту України в частині підтвердження факту надзвичайної ситуації шляхом складання протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій? Адже Порядком класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями саем на цей орган покладено повноваження по ухваленню рішення стосовно класифікації надзвичайної ситуації за рівнем (визначення рівня надзвичайної ситуації).
Відповідь
12.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Установа провела переговорну процедуру закупівлі електроенергії. Повідомлення про намір укласти договір закупівлі оприлюднено 30.12.2021 р. Який граничний термін укладання договору закупівлі? Відповідно до ч. 7 ст. 40 Закону № 922 замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення в ЕСЗ повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Однак у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених п. 3 ч. 2 цієї статті (нагальна потреба), а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування замовник має право укласти договір про закупівлю п’ять днів через з дня оприлюднення повідомлення про намір. Відповідно до п. 5 ч. 8 ст. 40 Закону № 922 переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі, зокрема, непідписання договору про закупівлю у строк 20 днів у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених п. 3 ч. 2 цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Питання № 1. Тобто у випадку закупівлі електричної енергії договір можна укладати не раніше ніж через 5 днів, та не пізніше ніж через 20 днів з моменту оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю? Питання № 2. Чи можна провести закупівлю електроенергії не за скороченою процедурою, та укласти не раніш ніж через 10 днів і не пізніш ніж через 35 днів ?
Відповідь
12.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи можна проводити переговорну процедуру закупівлі у разі, якщо Відкриті торги проводились відповідно до річного плану різних років (Перші - річний план закупівель 2021 року, Другі - річний план закупівель 2022 року),
Відповідь
11.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Виникла аварія на міському водопроводі. Потрібно здійснити негайні роботи з ліквіідації наслідків аварії. Чи можна провести переговорну процедуру?
Відповідь
11.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Двічі проведена процедура відкритих торгів по закупівлі газу на забезпечення квартир, що перебувають на балансі Державного підприємства (не бюджетне, а госпрозрахункове). Торги не відбулись. За цей час змінилася вартість газу. Торги були об'явлені по 38 грн/м3, наразі-пропонують по 48 грн/м3. Чи можна збільшити вартість закупівлі по переговорній процедурі, при цьому не змінювати ніяких кількісних і технічнихі характеристик закупівлі?.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json