Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7380 / 7428
Університетом було двічі проведено відкриті торги з публікацією англійською мовою. Усі обидва рази торги були відмінені. Торги були оголошені до 19 квітня 2020 року. Чи має університет право застосувати переговорну процедуру закупівель (з причини Переговорна процедура після 2 відмін відкритих торгів) за новою редакцією Закону? При чому технічні вимоги предмета закупівлі та кваліфікаційні критерії не будуть відрізнятись від попередніх торгів, а документи по ст.17 будуть вимагатись від Учасників у відповідності до нової редакції Закону. Або потрібно проводити нові торги?
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5026 / 5036
Доброго дня. Звертаюсь до Вас за роз'ясненнями стосовно відкритих торгів, що не відбулись через недостатню кількість учасників. Закупівля була оголошена до вступу в дію нового Закону. Після того як не було учасників закупівлю було оголошено вже після введення в дію нового Закону. Пропозиції надав тільки один учасник. Я можу розглянути його пропозицію за переговорною процедурою? Чи потрібно ще раз перевиставити торги? Початкова очікувана вартість була 32 тис., а потім 33 тис. Для застосування переговорної процедури потрібно щоб два тендери що не відбулись повинні бути ідентичні без внесення жодних змін? І ще одне питання, чи потрібно під кожну закупівлю до 50 тис. робити протокол УО? Дякую.
Відповідь
20.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6199 / 6022
Доброго дня!Запитання стосовно закупівлі постачання електричної енергії. Проведено відкриті торги, підписано договір з переможцем. Протягом періоду постачання з лютого по травень, неодноразово отримували від постачальника листи з пропозицією підняття ціни та проектами додаткових угод, які підтверджувалися висновками торгово-промислової палати. Проте в висновках зазначалось коливання цін за різні періоди в місяцях, а не за попередній місяць до наступного в цілому. Наприклад коливання 10 днів березня до лютого в цілому, чи 2 квітня до 2 березня. Відповідно такі висновки не були взяті до уваги як належне коливання ціни, що підтверджувалося висновками Оператора ринку, де ціни в порівнянні цілих місяців, наприклад квітень до березня із тенденцією до зниження ціни. У травні отримано лист від Постачальника, щодо розірвання договору через технічні причини і неможливість постачання електричної енергії. Чи можна даний лист вважати причиною розірвання договору з 1 червня, та можливістю для проведення переговорної процедури на 20% від суми договору на постачання електричної енергії, для можливості провести процедуру відкритих торгів? Надайте будь ласка характеристику діям постачальника. Та алгоритм подальших дій. Дякую!
Відповідь
19.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7376 / 7428
Абз.3 п.3 ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі, якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із розірванням договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендеру, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. Таким чином, у цьому випадку можливе проведення переговорної процедури закупівлі. 1. Просимо роз"яснити, які випадки вважаються розірванням договору з вини учасника. 2. Чи можна кваліфікувати як розірвання договору з вини учасника наступну ситуацію: учасник, з яким укладений договір на постачання електроенергії надіслав лист про те, що він не буде виконувати договір з технічних і економічних причин і на наступний місяць ліміти не заведені. При цьому замовник висловив заперечення проти цього, оскільки договір не передбачає односторонньої відмови від договору. Проте учасник не зважає на дане заперечення і лімітів все є не завів. Чи є така обставина підставою для оголошення переговорної процедури закупівлі для укладення договору з новим постачальником в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника? 3. Чи укладається такий договір лише з постачальником останньої надії чи з будь-яким іншим постачальником?
Відповідь
19.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5067 / 5085
10.01.2020 Замовником укладено договір про постачання електричної енергії строк дії якого з 01.02.2020 по 31.12.2020. 04.05.2020 від Постачальника надійшло повідомлення про дострокове розірвання договору в односторонньому порядку з 01.06.2020. Чи можемо ми як Замовник після отримання даного повідомлення оголошувати переговорну процедуру закупівлі на 20% суми договору про закупівлю відповідно до п.3. ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2