Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
14.01.2021
Запитання      Тема: Інше
У підприємства, яке є Замовником в розумінні Закону, є потреба у закупівлі послуг з Проведення технічного обслуговування і/або ремонту автомобіля (-ів) Замовника з одночасним використанням при цьому запчастин та витратних матеріалів Виконавця(ДК 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання). Річна потреба вартості таких послуг до 50 тисяч гривень. Чи може замовник закуповувати такі послуги складовою яких є витратні матеріали Виконавця(гальмівні диски та колодки, фільтра повітряні, масляні та фільтра салону, олива моторна, очисник спрей, тощо).
Відповідь
14.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Чи дозволяється застосування ч. 3 ст. 631 ЦК України при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень (ч. 3 ст. 3 Закону України "Про публіні закупівлі")?
Відповідь
14.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення з наступного питання:спрощену закупівлю замовник відміняє Відповідно до частини сімнадцятої статті 14 Закону у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель,також підкрипляє ПРОТОКОЛ про відміну, але по технічним причинам на майданчике в графе ПРИЧИНА СКАСУВАННЯ вискакує "відсутность подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг". ЩО ТЕПЕР ТРЕБА РОБИТЬ???ЯК УНИКНУТИ НЕПРИЄМНІСТЬ ?..ДЯКУЮ
Відповідь
14.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Цікавить питання ковідних закупівель за прямими договорами. Чи може підприємство, а саме Хоспіс закупити медичне обладнання (ШВЛ) за прямим договором, якщо воно не надає послуг з лікування ковідних хворих. Хоспіс надає послуги тільки з паліативної допомоги.
Відповідь
14.01.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи обов'язково об'єднанням співвлісників багатоквартирних будинків, які приймають участь у міських програмах та отримують кошти з міського бюджету, під час здійснення публічних закупівель використовувати захищений носій ключової інформації (токен) або буде достатньо використання КЕП. У разі, якщо використання токенів для таких суб'єктів буде обов'язковим, просимо дати посилання на законодавчі норми, які це регламентують.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json