Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.12.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1195 / 1180
З 01 січня 2021 року Замовник планує ліквідувати тендерний комітет та уповноважити працівників на проведення закупівлі. Однак, тендерний комітет у грудні 2020 року оголосив декілька закупівель. У звязку з чим виникло питання: - Чи може Замовник ліквідувати тендерний комітет в такому випадку? - якщо так, чи має бути визначено у наказі Замовника, який саме уповноважений закріплений за якою закупівлею? - чи створеть така ліквілація якесь порушення щодо вже оголошених, однак не завершених, закупівель? З врахуванням терміновості, щиро прошу дати якомога швидше роз'яснення чи рекомендацію
Відповідь
23.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1075 / 1099
Доброго дня. Стаття 4 Закону зазначає, що річний план та зміни до нього оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель. Постановою КМУ замовник, як розпорядник інформації, був зобов'язаний надавати інформацію про річний план у формі відкритих даних, оприлюднювати та регулярно оновлювати її на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах. Проте після внесених змін до цієї постанови відомості про річний план виключено з переліку наборів даних, що підлягають обов'язковому оприлюдненню. Підкажіть будь-ласка, враховуючи викладене, річний план може бути опубліковано замовниками-бюджетниками (ЦОВВ) ЛИШЕ в електронній системі закупівель? без публікації на власному сайті?? Дякую
Відповідь
22.12.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1273 / 1198
Ми є бюджетною неприбутковою організацією. Нам потрібно укласти договір на 2021 рік з теплопостачання на суму 58 тис. грн. з місцевою тепломережею (інших постачальників немає на території міста). Як правильно це зробити через прозоро?
Відповідь
22.12.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1151 / 1207
Чи є підставою для відмови учаснику закупівлі (спрощена закупівля): 1. відсутність КЕП на одному з наданих документів для підтвердження кваліфікації (підтвердження якості продукції одного з лотів мультилотової закупівлі) 2. ненадання учасником проекту договору про закупівлю?
Відповідь
22.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1285 / 1383
Просимо термінової допомоги!!! Постачальник газу природного відмовився від продовження терміну дії договору на наступний рік (ч.5 ст.36 Закону) мотивуючи свою відмову занадто низькою ціною газу за договором. Розкриття пропозицій за процедурою відкриті торги - 31.12.20р. Як діяти замовнику, щоб не залишитись без газу до завершення ВТ? Чи можливо укласти прямий договір до 50 тис.грн. з цим або іншим постачальником?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2