Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1004 / 1101
Доброго дня! Прошу вас, як Уповноважений орган, висловити свою позицію щодо можливості (неможливості) проведення закупівлі товарів без визначення їх конкретної кількості. Мається на увазі, проведення закупівлі максимально можливого переліку товарів (прай-лист) на наявну суму бюджетного фінансування. Дякую
Відповідь
17.09.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
928 / 959
Доброго дня! Прошу надати інформацію де можливо замовити документ з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (надалі Підтвердження). Термін отримання?
Відповідь
17.09.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
982 / 1017
Договір на постачання продуктів харчування. Укладено в січні 2020 року, без використання електронної системи. На сьогодняшній день значно зросла ринкова ціна на деякі товари. Чи можна збільшувати ціну товару більше ніж на 10%, або ж на 10% але частіше ніж 1 раз на 90 днів, керуючись старою редакцією Закону, і посилаючись на умови Договору, в якому нема обмежень на підвищення ціни? Дякую.
Відповідь
17.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1120 / 1347
Відповідно до ч. 16 ст.29 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами від 19.09.2019 № 114-IХ (далі – Закон), якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією (далі – ТД), він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Водночас, до документів поданих учасником у складі тендерної пропозиції можуть бути інші зауваження, крім зауважень до документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до ст. 16 Закону, які є підставою для відхилення згідно зі ст. 31 Закону. Просимо надати роз’яснення, чи повинен Замовник розміщувати в ЕСЗ повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до ст. 16 Закону, якщо тендерна пропозиція учасника підлягає відхиленню з інших підстав, визначених ст. 31 Закону.
Відповідь
17.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
958 / 916
Загальна вартість капітального ремонту об’єкта становить 300 000 грн. До цієї вартості також включено вартість виготовлення проектно-кошторисної документації. Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі - Закон). Тож, як бачимо, у нас є два види робіт: капітальний ремонт і проектування. І тут же виникає питання, чому згідно ДК 021:2015 цифровий код: «71320000-7 Послуги з інженерного проектування», проектування відноситься до «послуги», а не до «роботи», згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону. Згідно листа "Щодо закупівлі робіт" Мінекономрозвитку від 25.11.2016 «супровідні роботам послуги по об’єкту будівництва, включені до зведеного кошторисного розрахунку та водночас вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт (будівництва), такий предмет закупівлі відноситься до визначення «роботи» у розумінні Закону». Тож, ми маємо право включити вартість проекту в загальну вартість капітального ремонту об’єкта? Враховуючи вищевикладене, виникає питання, планувати таку закупівлю капітального ремонту та проектування: ми маємо право за одним чи різними кодами?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2