Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.08.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4113 / 4083
При оголошенні переговорної процедури закупівлі бензину А-92, дизельного палива (паливних талонів) Замовником предмет закупівлі визначено згідно ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти та не розділено на окремі лоти бензин та дизпаливо, а лише виділено окремі позиції. Чи є обов'язковим поділ на лоти такого предмета закупівлі? посилання на закупівлю: UA-2021-08-04-009653-b
Відповідь
10.08.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4011 / 4022
Доброго дня! З метою виконання пункту 18 Додатку 2 «ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ з виконання Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року» Постанови Кабінету Міністрів від 24 лютого 2016 р. № 126 «Про затвердження Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року», а саме: «Проектування та будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні: передпроектні роботи, проектування, оцінка впливу на довкілля, розроблення інвестиційного проекту та будівництво аеродрому, необхідно оголосити закупівлю за предметом: Розроблення проєкту звіту з оцінки впливу на довкілля та його супроводу по об’єкту «Будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні» (код за ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва). В тендерній документації зазначається, що вартість Послуг, згідно з ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 включається до зведеного кошторису і є складовою частиною вартості по об’єкту: «Будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні». Також Згідно з пунктом 5. Постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», а саме «Перед затвердженням проектів будівництва для проведення їх експертизи до проектної документації на будівництво об’єктів, що підлягають оцінці впливу на довкілля згідно із Законом України “Про оцінку впливу на довкілля”, додаються результати проведення такої оцінки. Для об’єктів, що підлягають оцінці впливу на довкілля, розробляється звіт з оцінки впливу на довкілля. За наявності звіту з оцінки впливу на довкілля матеріали (розділ) оцінки впливів на навколишнє середовище у складі проектної документації розробляються тільки в частині заходів, не включених до звіту з оцінки впливу на довкілля.» Разом з тим згідно з листом МІНРЕГІОН №8/15.1/2510-19 від 02.08.2019 р. витрати пов’язані з наданням висновку з оцінки впливу на довкілля, можливо віднести до глави 10 «Утримання служби замовника» зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва. Питання: Враховуючи вищевказане, зазначений предмет закупівлі відноситься до Робіт чи Послуг згідно з статтею 1 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
10.08.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4770 / 4628
ЗАМОВНИК ЗАКУПОВУЄ ПОСЛУГИ З МОНТАЖУ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ НА СУМУ ДО 200 ТИС. ГРН. І РОБОТИ З МОНТАЖУ ТА УСТАНОВКИ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ НА СУМУ ДО 1.5 МЛН. ГРН. ЗА ОДНИМ І ТИМ САМИМ КОДОМ ДК 021 2015 45310000-3: Електромонтажні роботи. ОКРЕМО КОЖНА ЗАКУПІВЛЯ ПОТРЕБУЄ ПРОВЕДЕННЯ СПРОЩЕНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ, АЛЕ ЯКЩО ЇХ ОБ’ЄДНАТИ ЗА СУМАМИ, ТО ДОВЕДЕТЬСЯ ПРОВОДИТИ ВІДКРИТІ ТОРГИ. ЧИ ОБ’ЄДНУВАТИ ВАРТІСНІ МЕЖІ ЗА ОДНИМ КОДОМ ДК 021:2015 ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ І РОБІТ?
Відповідь
05.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4255 / 4388
Доброго дня! Державною установою «Фонд енергоефективності» (далі – Орендар), Регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Києву та ДП «Укркомунбудобслуговування» (далі – Балансоутримувач) підписаний договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності. Договір оренди не містить положень про обов’язок будь-якої із сторін договору провести ремонт або відшкодувати вартість проведеного ремонту, але містить положення про те, що Орендар має право за згодою Балансоутримувача проводити поточний та/або капітальний ремонт Майна і виступати замовником на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонту. В подальшому Балансоутримувачем запропоновано провести ремонт самостійно та покласти витрати за ремонт на Орендаря на підставі договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання будівлі, яким передбачено відшкодування витрат Балансоутримувача на виконання робіт та надання відповідних послуг. Запланована Балансоутримувачем вартість проведення ремонту орендованого приміщення передбачає проведення конкурентної процедури закупівлі (у випадку проведення ремонту Орендарем), але у випадку відшкодування ремонту Орендарем, а здійснення ремонту Балансоутримувачем, конкурентна процедура не проводиться, оскільки на Балансоутримувача не поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі», на відміну від Орендаря. Пунктом 10 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено: забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення чи має право Орендар на підставі Договору оренди та Договору про відшкодування витрат Балансоутримувача на утримання будівлі відшкодовувати витрати на проведення ремонту без проведення процедури закупівлі Балансоутримувачем? чи не розцінюється таке відшкодування як уникнення процедури закупівлі Орендарем, оскільки, як договором оренди так і діючим законодавством чітко не передбачено механізм відшкодування, в той час як в договорі оренди Орендарю надана можливість здійснити ремонт самостійно?
Відповідь
21.07.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3734 / 3762
Доброго дня! Замовник замовляє розробку кошторисної документації на поточний ремонт. В такому разі предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301? Чи предмет закупівлі визначається за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника? Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2