Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.01.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
У замовника, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, виникла потреба у закупівлі Послуг з поточного ремонту будівлі та окремо Послуг з поточного ремонту флігеля цієї ж будівлі (адреса та сама). Проте, на будівлю і на флігель є окрема документація БТІ. Постає питання, чи в даному випадку флігель вважається окремим об'єктом? І тоді послуги з поточного ремонту флігеля є окремим предметом закупівлі в розумінні Закону?
Відповідь
18.05.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до частини першої статті 28 Закону України "Про здійснення державних закупівель" замовник мав право звернутися до учасників за роз’ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів з метою спрощення розгляду та оцінки пропозицій. В Законі України "Про публічні закупівлі" таку норму не передбачили. Тож чи має право замовник звернутися до учасника за роз’ясненнями змісту його тендерної пропозиції під час розгляду тендерної пропозиції учасника по процедурі відкритих торгів відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
08.12.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Відповідно до част.1 ст.24 Закону України « Про публічні закупівлі» Замовник вимагає забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії. Якщо Замовник не вірно вказав реквізити банка-бенефіціара, а саме адресу та наявність МФО, а банк надав таку гарантію з помилкою- чи є така гарантія недійсна та чи може вона бути підставою для відхілення тендерной пропзиції?
Відповідь
17.02.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи необхідно накладати Електронний Цифровий Підпис на документи учасника закупівлі, які скріплені мокрою печаткою Учасника та підписом Уповноваженої особи учасника? Подробиці в доданому файлі.
Відповідь
31.10.2017
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Ми зареєстрували представництво китайської компанії в Україні, але у нас ще немає відкритого банківського рахунку. Ми хотіли б прийняти участь у державних тендерах з будівництва в Україні. Чи потрібно для цього отримати якусь ліцензію в Міністерстві, які для цього потрібні документи і чи існують якість критерії чи вимоги яким повинна відповідати наша компанія. Будемо дуже вдячні за швидку відповідь. З повагою, Катерина Кривов'язюк
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json