Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
12.04.2024
Запитання      Тема: Відкриті торги
Вітаю! Прошу надати роз'яснення. Існує потреба закупівлі послуг з технічного обслуговування техніки, однак не є можливим передбачити всі можливі операції та матеріали, які будуть використовуватись в процесі такого ТО. Чи є правомірним неконкретизація в ТЗ та договорі певної частини закупівлі (тобто можливість закупити послуги, які чітко не передбачені в ТЗ, але є необхідними для виконання ТЗ)? Чи відсутність опису або переліку таких послуг або матеріалів у складі ТЗ при проведенні закупівлі у формі відкритих торгів є правомірною?
Відповідь
04.02.2024
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Звертаюсь до Вас з проханням дати пояснення, чи входять перелічені товари до ТСПТ, відповідно чи потрібно при торгівлі такими товарами мати на них первинку (документи про походження) і вести облік товарних запасів? Перелік товарів: Радіоапаратура дистанційного керування (пульти, приймачі, передавальні модулі),FPV окуляри і FPV шоломи, FPV монітори, відеоприймачі, відеопередавачі, FPV камери, об'єктиви до FPV камер,USB авіасимулятори, вентилятори охолодження. Якщо якісь з вище перелічених товарів входять до переліку таких, для торгівлі якими потрібно мати документи про походження і вести облік товарних запасів. Прошу надати мені таку інформацію
Відповідь
16.04.2024
Запитання      Тема: Інше
Добрий день! Після врахування останніх змін до Особливостей постановою КМУ від 2 квітня 2024 р. № 382 не зовсім зрозуміло дещо, а саме : Абзац 14 пункту 47 останніми змінами виключили, який тепер за номером абзац про переможця 14 або все ж таки 15 так і залишається "Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів."?
Відповідь
15.05.2024
Запитання      Тема: Інше
Прошу надати роз'яснення щодо обов'язковості застосування комунальним підприємством Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.
Відповідь
29.01.2024
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» підприємство проводить закупівлі через відкриті торги за кодом ДК 021:2015-79710000-4 Охоронні послуги: 1) послуг з фізичної охорони (послуги з охорони майна) та 2) послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації. Підприємству надійшло звернення Управління поліції охорони, що підприємство зобов’язане отримувати охоронні послуги від поліції охорони, оскільки згідно з постановою КМУ від 21.11.2018 № 975 відповідно до пункту 18 Переліку категорій віднесено об’єкти та приміщення, які використовуються у сфері обігу та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. На підприємстві є кімната, де зберігаються прекурсори. Просимо надати роз’яснення норм законодавства про публічні закупівлі чи зобов’язані ми укладати з Управлінням поліції охорони договори про закупівлю 1) послуг з фізичної охорони (послуги з охорони майна) та 2) послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації, без застосування відкритих торгів і чи є постанова достатнім документальним підтвердженням.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json