Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
04.02.2024
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Звертаюсь до Вас з проханням дати пояснення, чи входять перелічені товари до ТСПТ, відповідно чи потрібно при торгівлі такими товарами мати на них первинку (документи про походження) і вести облік товарних запасів? Перелік товарів: Радіоапаратура дистанційного керування (пульти, приймачі, передавальні модулі),FPV окуляри і FPV шоломи, FPV монітори, відеоприймачі, відеопередавачі, FPV камери, об'єктиви до FPV камер,USB авіасимулятори, вентилятори охолодження. Якщо якісь з вище перелічених товарів входять до переліку таких, для торгівлі якими потрібно мати документи про походження і вести облік товарних запасів. Прошу надати мені таку інформацію
Відповідь
29.08.2023
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
1. Чи може замовник, враховуючи вимоги вказаних Постанов, здійснювати придбання товару, електричної енергії на суму 479 371,91 грн., шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником? 2. Чи зобовязаний замовник вимагати в данному випадку від виконавця державного контракту (договору) виконання вимог абзаців 2 та 3 статті 9 постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2023 № 736?
Відповідь
25.04.2024
Запитання      Тема: Інше
Чи можна стверджувати, що військові частини Збройних Сил України та Національної гвардії України при укладанні договорів (від імені окремої юридичної особи, на яку є призначення бюджетних коштів) на закупівлю товарiв, робiт i послуг оборонного призначення для забезпечення потреб сектору безпеки i оборони за державні (бюджетні) кошти, укладають державні контракти?
Відповідь
11.04.2024
Запитання      Тема: Планування закупівель
Згідно п. 10 та п. 12-1 ПКМУ 1178 Замовники МОЖУТЬ здійснювати публічні закупівлі незалежно від їх вартості шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Законом для відкритих торгів, оголошення про проведення яких оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” Особливостей, Згідно ч. 3 ст. 10 Закону «3. Оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, ОБОВ’ЯЗКОВО додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро;» В зв’язку з цим питання: чи потрібно замовнику під час вибору процедури способу закупівлі (відкриті торги з особливостями чи «євроторги») обґрунтовувати свій вибір? Наприклад, якщо очікувана вартість закупівлі для товарів і послуг буде перевищувати 133 тисячі євро, а замовник обирає відкриті торги з особливостями?
Відповідь
25.01.2024
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до ч. 1 ст. 6 Закону про публічні закупівлі цей Закон не застосовується у випадку, якщо замовники, визначені у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону, здійснюють закупівлі таких предметів закупівлі, зокрема товари, роботи і послуги, що виробляються, виконуються чи надаються на користь замовника або групи замовників афілійованим підприємством виключно для забезпечення діяльності такого замовника або групи замовників в окремих сферах господарювання. Прошу надати пояснення виразу "для забезпечення діяльності такого замовника або групи замовників в окремих сферах господарювання". Мається на увазі "група замовників в окремих сферах господарювання" як 4 категорія замовників? Чи "забезпечення діяльності.... в окремих сферах господарювання", тобто під дію Закону не потрапляють закупівлі у афілійованих підприємств якщо вони їх здійснюють в окремих сферах діяльності, а всі інші купуються із застосування Закону?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json