Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
9806 / 9612
За результатом проведення процедури державної закупівлі послуг з технічного обслуговування морських пошуково-рятувальних катерів державним підприємством (далі по тексту – «Замовник») був укладений договір про закупівлю вищенаведених послуг з переможцем процедури закупівлі, який також є державним підприємством (далі по тексту – «Учасник»), який є діючим станом на сьогоднішній день. Замовник, якому належать ці морські пошуково-рятувальні катери, планує передати їх іншому підприємству, що є казенним підприємством (далі по тексту – «Казенне підприємство»). Чи мають можливість Замовник, Учасник та Казенне підприємство, шляхом укладення договору провести заміну однієї сторони цього договору, а саме Замовника, на іншу особу – Казенне підприємство?
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8838 / 8454
у період з моменту оприлюднення повідомлення про намір укласти договір до підписання договору про закупівлю, переможцем відкритих торгів було змінено директора Переможця. Замовник дізнався про цю обставину з ЄДР. При цьому у порядку ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі" довідка про відсутність судимості надана на попереднього директора. Просимо роз'яснити, чи може Замовник укладати договір з Переможцем без витребування довідки про те, що нового директора не було засуджено за злочин , вчинений з корисливих мотивів, судимість з якого не знято або не погашено у встановленому законом порядку.
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6701 / 6917
При визначенні коду за новим класифікатором ДК 021:2015 не знайшли коди на закупівлю послуг: 1) з утримання дренажних насосних станцій; 2) знесення (розбирання) елементів благоустро; 3) розбирання металевих новорічних конструкцій та світлових прикрас на об'єктах благоустрою. Звертаємося до Вас з проханням внести зміни до Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, або допомогти з визначенням кодів в діючому Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015.
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10536 / 10221
Ми брали участь у процедурі закупівлі «Обладнання для виміру коефіцієнту зчеплення на злітно-посадковій смузі» номер у ЦБД UA-2016-10-10-000187-a. Згідно оголошення про проведення даної процедури закупівлі системою був встановлений період уточнень по 20.10.2016 13:04:21. Замовник 21.10.2016 о 19:35 опублікував зміни до тендерної документації, а саме до технічних характеристик, які суттєво змінюють предмет закупівлі. Зміни до предмету закупівлі було внесено після закінчення терміну на надання роз’яснень щодо тендерної документації та термін на надання роз’яснень щодо тендерної документації замовником не був подовжений. Таким чином учасники втратили можливість отримати роз’яснення, щодо предмету закупівлі після внесення замовником суттєвих шмін до тендерної документації. Також згідно п.1 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: зміни до тендерної документації та роз'яснення до неї (у разі наявності) - протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз'яснень. У завантаженій зміненій Документації конкурсних торгів вказана дата затвердження 23.09.2016 р., (а дата публікації змін 21.10.2016), що суперечить вимогам Закону України «Про публічні закупівлі». Просимо роз’яснити: 1) Чи правомірна публікація замовником торгів змін до тендерної документації в строк, що перевищує один календарний день з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз'яснень? 2) Чи правомірно вносити зміни до технічних вимог предмету закупівлі або інші зміни до документації конкурсних торгів, що суттєво впливають на предмет закупівлі чи вимоги до учасника без можливості отримання учасником роз’яснень щодо них (без подовження строку на звернення через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації) ?
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8994 / 8817
Просимо роз’яснити: 1) Що є моментом розкриття тендерних пропозицій у процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою? 2) Яким фактом чи складанням якого документу момент розкриття тендерних пропозицій підтверджується? 3) Чи вважається момент складання протоколу розгляду пропозицій у процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою моментом (фактом) розкриття тендерних пропозицій?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2