Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
16.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Чи планується і досі внесення змін до Наказу про визначення предмету закупівлі? Якщо так, орієнтовний час реалізації таких змін? Дякую.
Відповідь
13.01.2017
Запитання      Тема: Інше
Надання відповіді щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель
Відповідь
13.01.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
В одному із журналів, ми зіштовхнулись із такою позицією «у Законі № 922 передбачено, що процедури публічних закупівель проводить тендерний комітет або уповноважена особа. При цьому немає обов’язку, зокрема, для тендерного комітету займатися складанням додатка до річного плану закупівель. Водночас нині законодавство про публічні закупівлі не передбачає, що додаток є невід’ємною частиною річного плану закупівель. Отже, виходить: якщо в замовника немає потреби проводити процедури закупівель, а є лише необхідність у «допорогових» закупівлях, то особа, вiдповiдальна за «допороги», складає додаток та оприлюднює його». Враховуючи, що ст. 4 Закону № 922 визначено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. При цьому ст. 11 Закону № 922 встановлено, що Тендерний комітет або уповноважена особа (особи): планує закупівлі, складає та затверджує річний план закупівель. Просимо надати відповідь, чи правомірно складати і затверджувати додаток до річного плану закупівель окремо від річного плану закупівель?
Відповідь
13.01.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
При проведенні відкритих торгів на закуупівлю газу природного ми в тендерній локументації прописали таку фразу: "Ціна на газ встановлюється учасником у відповідності до ст. 12 Закону України від 09.04.2015 № 329-VIII «Про ринок природного газу» учасник включає до вартості ціни пропозиції конкурсних торгів послуги, пов’язані з постачанням газу до точки входу в газорозподільну систему, до якої підключено об’єкти замовника, в тому числі витрати щодо транспортування природного газу магістральними трубопроводами у відповідності з тарифами, що встановлені згідно постанов НКРЕКП.» Питання чи законно включати до ціни послуги з постачанням? чи не буде це розцінено як незаконні вимоги що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників????
Відповідь
13.01.2017
Запитання      Тема: Інше
До якого коду віднести наступні лоти: - послуги із технічного обслуговування систем відеоспостереження ( до коду ДК 021:2015 50343000-1 послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання чи до коду ДК 021:2015 50324100-3 послуги з технічного обслуговування систем); - технічне обслуговування охоронно-пожежної сигналізації (до коду ДК 021:2015 50413200-4 послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання чи до коду ДК 021:2015 50324100-3 послуги з технічного обслуговування систем)?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json