Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
16.05.2023
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Чи поширються дія постанови КМУ №178 від 02.03.2022 р. на закупівлю парко-гаражного устаткування (не запасних частин до техніки), а обладнання для ремонту техніки?
Відповідь
06.12.2023
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Підкажіть, склалася наступна ситуація: В грудні 2022 року був укладений договір на послуги мобільного зв’язку на 2023 рік за відповідним кодом ДК 021. Розрахунки за договором проходили на протязі всього 2023 року, кожен місяць. Зараз хочемо заключити новий договір в до 100 тис. грн. відповідно до п. 11 Особливостей. Чи повинні ми враховувати суму коштів за кодом ДК 021, за попереднім договором, яка перейшла на 2023 рік ? Дякуємо!
Відповідь
11.05.2023
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Законом України "Про Публічні закупівлі" передбачено особливості здійснення закупівель, які, застосовуються до переліку товарів, визначених цим законом в Розділі X ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ п 6 (2). Просимо Вас надати розьяснення, чи є в данному переліку товарів "Грейдери та планувальники", а саме: автогрейдер. Чи правомірна вимога Замовника в тендерній документації , щодо вимог надання підтвердження ступеня локалізації данного виду товару. Дякуємо за відповідь
Відповідь
03.05.2023
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Як правильно прописувати перелік підпунктів до п.19 Особливостей у проектах договорів на поставку товарів, надання послуг, виконання робіт?
Відповідь
17.10.2023
Запитання      Тема: Інше
Підпунктом 2 пункту 19 Особливостей передбачено випадок зміни істотних умов договору про закупівлю, а саме: «погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення». В той же час в інших випадках, встановлених в пункті 19 Особливостей, зокрема за підпунктом 5 є можливість погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення. Якщо замовником був застосований підпункт 5 пункту 19 Особливостей і ціна договору була зменшена, то чи може замовник під час подальшого застосування підпункту 2 пункту 19 Особливостей, коли буде збільшення ціни за одиницю товару, збільшити і суму договору до рівня суми договору на момент його укладення? Тобто після зменшення суми договору повернути її до рівня суми договору на момент його укладення за підпунктом 2 пункту 19 особливостей.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json