Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7143 / 6972
Закупівля UA-2017-12-18-001616-a Переможець відкритих торгів ТОВ "Агропетроль ЛТД" не здійснює постачання товару (договір укладено, всі документи переможець надав).Інформацію про розірвання договору вже внесено. У закупівлі брали участь 6 учасників. Згідно Закону пропозиції учасників мають бути дійсними не менше 90 днів. учасник №2 ТОВ"Фрея трейд" (за результатами аукціону) не підтвердив готовність здійснити поставку товару учасник №3 ТОВ"Інтерполіхім" підтверджує свою пропозицію та готовий виконати всі умови закупівлі. ЯК ОБРАТИ ІНШОГО ПЕРЕМОЖЦЯ ТА УКЛАСТИ З НИМ ДОГОВІР? Несвоєчасне постачання (внесення) добрив призведе до порушення агротехнології і як наслідок недотримання запланованої врожайності та економічних втрат.
Відповідь
14.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7143 / 7160
Доброго ранку!Допоможіть розв'язати проблему. Нами проведено тендерну процедуруна закупівлі на придбання природного газу. Після торгів в нас з'явилась економія коштів всумі 210619,91грн. Чи можна вважати ці кошти як додатково виділені і укласти договір з попереднім постачальником на суму 199065,83грн для розрахунку за заборгованіст, яка виникла в процесі проверення тендерної процедури, так як суми договору виявилась не достатньою?
Відповідь
29.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7141 / 6817
Добрий вечір. Чи мое деравна установа закупити більший об'єм (кількість) предмета закупівлі? За умови що ціна договору залишається незмінною, а предмет закупівлі є Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, а об'єм (кількість) визначено в Гігакалоріях у додатку до Договору. Різниця виникла внаслідок різних тарифів на гарячу воду і централізоване опалення
Відповідь
03.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7139 / 7132
Відповідно до абзацу 1 частини 1 статті 25 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі». В частині 2 статті 22 Закону наведено перелік вимог, які повинна містити тендерна документація. Частиною 3 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Замовником в тендерній документації передбачено надання зразків продукції після проведеного аукціону. Враховуючи вищезазначене, просимо надати роз’яснення, чи має право замовник в тендерній документації встановити вимогу щодо надання учасниками зразків продукції та, у разі їх невідповідності вимогам, встановленим в тендерній документації, відхилити тендерну пропозицію такого учасника?
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7136 / 7066
В відкритих торгах, що опубліковані в травні місяці 2018 р. для підтвердження відповідністі учасника кваліфікаційним критеріям замовник вимагає в складі тендерної пропозиції "... виконання учасником аналогічного договору за останні два роки". При зверненні до Замовника через систему Прозорро щодо до розяснень з цього питання, останнй надає відповідь: "...необхідно надати копію договору укладеного за останні два роки", тобто просто цитуючи вимогу тендерної документації. Чи можна вважати цей період, що визначається Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", а саме, період с 01.01.2016-01.01.2018 рр.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2