Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
21.06.2022
Запитання      Тема: Інше
Почему нет до сих пор выплаты 6500?
Відповідь
25.01.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
У 2021 році були проведені торги на закупівлю послуг. Термін дії договору було збільшено у грудні 2021 року в обсязі до 20 відсотків, до результату проведення нового тендеру. Однак, станом на 25.01.2022 року, новий тендер відмінено, (відхилено всіх учасників), а виконання 20% договору з 01 лютого 2022 року неможливе, в зв"язку з тим, що підприємство, надавач послуг ліквідується. Новий тендер повторно заплановано оприлюднити наприкінці січня. Виходячі з вищенаведеного, питання: які дії Замовника, до результату проведення нового тендеру та неможливості виконання надання послуг попередньою організацією ? Надання ипослуг з вивезення та утилізації сміття дуже важлива функція для міста, а розрив між попереднім договором та новим становить майже 1,5-2 місяця, яким чином Замовнику можна укласти договір на надання послуг на цей період ? (1,5-2 місяці).
Відповідь
09.11.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи може тендерний комітет у 2021 році затвердити річний план закупівель на 2022 рік? Чи може тендерний комітет у 2021 році провести тендерні закупівлі товарів та послуг на 2022 рік?
Відповідь
23.12.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Я не встигаю провести процедуру закупівлі по кейтеринговим послугам. Очікувана вартість перевищує 200 тис.грн. Чи можу я заключити прямий договір до 49999,00 грн. на час проведення торгів. (20% від суми минулого року договору заключити немає можливості т.к., немає відповідного пункту у договорі)
Відповідь
14.12.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
У відповідності до ч.6. ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Що треба розуміти під терміном «видатки» у даній статті? Чи співпадає значення цього терміну із п.13 ст. 2 Бюджетного кодексу України, де видатки бюджету визначено як кошти, спрямовані на здійснення програм та заходів, передбачених відповідним бюджетом. Та чи має право Замовник, віднесений до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» згідно п.4. ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (як такий, що здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання), що не отримує бюджетного фінансування та, відповідно, не затверджує видатки у розумінні Бюджетного кодексу України, продовжити дію договору про закупівлю у порядку, передбаченому ч.6. ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json