Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5566 / 5482
Доброго дня. чотів би дізнатись, якщо ТОВ зідйснює охорону обєкту комунального майна згідно з договором про співпрацю. це буде розцінюватись як послуга чи робота зі змісту ч.1 ст 2 Закону "Про публічні закупівлі"? цікавить саме сума допорогова яка буде застосовуватись, оскільки для послуг дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; Дякую.
Відповідь
25.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4642 / 4683
Просимо надати роз'яснення стосовно планування закупівлі електроенергії на наступний рік: а саме - як визначати очікувану вартість послуг електропостачаня.
Відповідь
25.09.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6342 / 6504
По тендерній документації під час проведення поточного ремонту туалету на перегородку повинні покласти плитку орієнтовно 5кв.м., а при демонтажу виявлено, що перегородку необхідно зносити. Як правильно бути в цьому випадку з тендерною документацією та кошторисом до договору і що взагалі робити.
Відповідь
25.09.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4575 / 4633
Статтею 10 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено терміни оприлюднення інформації. Звіт про виконання договору, відповідно до цієї статті, Замовник зобов’язаний оприлюднити через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Повне виконання договору відбулося у четвер. У п’ятницю був святковий день, визначений відповідно до закону. Субота, неділя - вихідні дні. Відповідно до ч. 5 ст. 254 ЦК України якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день. Чи вправі Замовник оприлюднити інформацію про виконання договору на четвертий день в понеділок.
Відповідь
25.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5453 / 5340
Доброго дня. У зв'язку з з набранням чинності Закону України "Про ринок електричної енергії", просимо надати роз'яснення щодо визначення предмета закупівлі з постачання електричної енергії, а саме, Вашим роз'ясненням від 09.11.2017 № 3304-06/40489-07 встановлено, що послуги з постачання та розподілу електричної енергії будуть надаватися окремими субєктами господарювання. Тобто, не зрозуміло саме постачання електричної енергії вважати послугою чи товаром.Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2