Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
27.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Ми, як замовники, в тендерній документації вказали вимогу щодо надання гарантійних листів від виробника з метою запобігання закупівлі фальсифікату та отримання гарантій на своєчасне постачання товару в заклад охорони здоров'я. Досвід закупівлі ліків в минулому році (договір не був виконаний в повному обсязі та вказані терміни) спонукав включити цю вимогу. Чи буде це вважатись дискримінацією Учасників.
Відповідь
27.04.2018
Запитання      Тема: Інше
Добрий день, підскажіть будьласко. Наше підприємство виграло тендер за процедурою відкриті торги про надання послуг їдалень(послуги з постачання готової їжі з доставкою),ціна договору зазначена з ПДВ, договір укладений та виконується.Замовник комунальний заклад. з посиланням на пп.197.1.1. п. 197.1. ст. 197 ПК України, просить внести зміни до ціни договору і зазначити її без ПДВ. Чи правомірно це? Чи не буде після внесення змін до договору,це невідповідністю lj тендорної документації та тендерної пропозиції. Дякую.
Відповідь
27.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Отримавши відповідь 315/2018 від Департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на наше запитання: "Чи можливо в строк, який встановлений для подачі кредиторами вимог, розпочинати процедуру закупівлі або допорогову закупівлю", в се ж таки не зрозуміло чи можливо чи ні. У Вашій відповіді йде посилання на лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.03.2018 року, в якому лише роз,яснено, що замовник може вчиняти дії щодо ЗАВЕРШЕННЯ процедур закупівель, розпочатих юридичною особою, яка припиняється шляхом реорганізації, чи може розпочиняти процедуру закупівлі в процесі перетворення, а саме коли відкрився строк для подачі кредиторами вимог- ні. Просимо надати відповідь більш обгрунтовану
Відповідь
27.04.2018
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником було проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю робіт з капітального ремонту. В ході виконання робіт з'явилися додаткові будівельні роботи не зазначені в початковому проекті. Замовником було проведено переговорну процедуру закупівлі на підставі п.6 ч.2 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі". Далі, в ході виконання договору, заключеного за результатами відкритих торгів знову виникла додаткова необхідність у проведенні додаткових будівельних робіт, які технічно не пов'язані з первинним (головним) договором. Чи може замовник провести ще одну переговорну процедуру на підставі п.6 ч.2 ст. 35 Закону?
Відповідь
27.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Протягом березня-квітня 2018 року проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг з виконання науково-технічних робіт. У торгах приймали участь державні підприємства, що належать до сфери управління Держрибагентства. Статтею 17 Закону визначено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо, тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника. Питання: Чи є зазначені підприємства учасниками пов'язаними з замовником в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" і чи повинен замовник відмовити таким учасникам.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json