Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
04.01.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" переговорна процедури закупівлі відміняється замовником у разі непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. Чи означає це, що зазначений вище строк стосується лише учасника переговорної процедури закупівлі, а з боку замовника договір може бути підписаний пізніше, ніж 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
27.12.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Міністерство соціальної політики України (надалі – Міністерство) відповідно до статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) звертається до Уповноваженого органу щодо надання безоплатних консультацій рекомендаційного характеру з питань закупівель на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з приводу проведення Міністерством переговорної процедури закупівлі за кодом ДК 016:2010 55.20.1 послуги щодо тимчасового розміщування під час відпусток та інші послуги щодо тимчасового розміщування; (ДК 021:2015 55243000-5 послуги дитячих таборів) - послуги з оздоровлення та відпочинку дітей в ДП “УДЦ “Молода гвардія”. Так, відповідно до п. 2 ст. 1 Закону України „Про державну підтримку та особливості функціонування державних центрів „Артек” і „Молода гвардія” держава викуповує 100% путівок в ДП „УДЦ „Молода гвардія” для дітей пільгових категорій, що є підставою застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до п.2 ч.2 статті 35 Закону, а саме відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Головним розпорядником коштів і відповідальним виконавцем за бюджетною програмою КПКВК 2501450 „Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячому оздоровчому таборі ДЦ „Молода Гвардія” є Міністерство соціальної політики України. Вартість одного ліжко-дня перебування дитини у ДП „УДЦ „Молода гвардія” затверджується Міністерством за погодженням з Міністерством фінансів. Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах „Артек” і „Молода гвардія”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 № 227 путівки до дитячого центру надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 20, 30, 50 відсотків вартості путівки за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або інших джерел. Батьківська плата за часткову вартість путівки надходить на рахунок Міністерства для їх акумулювання та перерахування ДП „УДЦ „Молода гвардія”. У такому випадку, Міністерство не є розпорядником, одержувачем вказаних коштів. Виходячи із норм Закону, а саме п.9 частини 1 статті 1, де замовники це органи державної влади, які є розпорядниками, одержувачами бюджетних коштів, Міністерство здійснює закупівлю послуг з оздоровлення та відпочинку лише на обсяг коштів передбачений у Державному бюджеті на відповідний рік. При цьому, договір на закупівлю послуг між Міністерством та ДП “УДЦ “Молода гвардія” може бути укладеним відповідно до затвердженої вартості одного ліжко-дня, яка включає як бюджетні кошти так і батьківську плату. Враховуючи вищевикладене, Міністерство соціальної політики звертається для надання роз’яснення щодо правомірних подальших дій замовника у сфері публічних закупівель, а саме: - Чи повинен замовник при складанні річного плану закупівель враховувати батьківську плату при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі? - Чи має право замовник укласти договір про закупівлю послуг із загальною сумою, що складається з бюджетних коштів та батьківської плати, якщо переговорна процедура закупівлі застосована для придбання путівок лише за кошти Державного бюджету?
Відповідь
20.12.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
В яких випадках застосовується переговорна скорочена процедура закупівлі?
Відповідь
13.12.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
ПАТ "Черкасиобленерго" здійснює постачання електроенергії споживачам Черкаської області в т.ч. бюджетним установам. Проте, згідно вимог ЗУ "Про публічні закупівлі" ми не реєструвались учасником на будь-якій площадці. Чи необхідно буде нам реєструватись учасником в системі електронних закупівель для укладання Договорів закупівель (в т.ч. і укладених на підставі переговорної процедури) з бюджетними установами.
Відповідь
06.12.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовник оголосив відкриті торги.Двічі вони не відбулися.Відповідно закону можна проводити переговорну процедуру, але під час переговорів учасник просить змінити деякі вимоги до учасника, чи можемо в такому випадку згодитись з ним і підписати договір?? Чи в такому випадку ми не зможемо використовувати переговорну процедуру і повинні оголошувати відкриті торги внесши зміни до тендерної документації???
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json