Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.06.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
За результатами торгів, між Замовником та переможцем було підписано Договір з предметом: "Поточний ремонт існуючого водогону (для відновлення мережі водопостачання) по вул. 40 років Перемоги, вул.Телевізійна, вул.Джерельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Стадіонна, вул.Польова, вул.Першотравнева смт. Божедарівка (код ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)". Після опублікування Договору, Замовник вносить зміни Додатковою угодою , доповнення після слів «смт. Божедарівка» наступними словами «Кам'янського району Дніпропетровської області». Чи можна вносити такі зміни ?
Відповідь
18.06.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Ідентифікація автозапчастини для здійснення її закупівлі визначається за конкретним каталожним номером виробника (артикулом), який разом з найменуванням товару зазначається в специфікації додатку до договору. Існують випадки, що в процесі виконання договору про закупівлю, без заміни товару, який є предметом закупівлі, цей номер змінюється, зокрема виробником. Окрім того, по відношенню до одного номеру товару, який прописаний в каталозі підбору, виробником можуть вказуватися альтернативні номери, без зміни якості та конструкції автозапчастини, в залежності від заводу-виробника та інших чинників. Питання: Чи вважається зміна каталожного номеру товару (автозапчастини), який є предметом закупівлі та визначений в специфікації додатку до договору, без фактичної заміни такого товару, зміною істотних умов договору про закупівлю та в разі укладення цього договору відповідно до пунктів 10 і 13 (крім підпунктів 13 та 15 пункту 13) Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування та пункту, затверджених постановою КМУ від 19.10.2022 № 1178, такий договір, у даному випадку, не підлягає зміні?
Відповідь
22.05.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. Чи можна розірвати договір в односторонньому порядку , якщо пунктом договору передбачено, що покупець має право достроково розірвати договір , у тому числі в разі невиконання зобов'язань продавцем, повідомивши за тридцять днів . Лист продавцеві було надіслано 22 березня
Відповідь
27.03.2024
Запитання      Тема: Відкриті торги
Вітаю. Нам як Замовнику необхідно провести закупівлю послуг страхування ОСАГО - і стало питання: а який період надання послуг і дії договору страхування? 1. згідно Закону від 01.07.2004 № 1961-IV Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Внутрішні договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності укладаються строком на один рік. (Ст.17 ЗУ), а згідно Закону Про публічні закупівлі" та постанову 1178 закупівля здійснюється згідно річної потреби. Питання: чи можливо оголошення процедури відкритих торгів з особливостями де Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг буде 1 календарний рік від дати підписання акту виконаних робіт (поліс діє 1 рік) чи до 31 грудня 2024 року. Якщо до 31 грудня 2024 року - то як закупати на наступний рік враховуєчи що це обовязкове страхування - укладати додаткові угоди на 20 % і за цей час проводити відкриті торги на 2025 рік? Дякую
Відповідь
14.03.2024
Запитання      Тема: Виконання договору
Добрий день! У відкритих торгах з особливостями брало участь два учасники. Учасник з меншою ставкою був визнаний переможцем і підписав договір із замовником. Але наразі, учасник не може виконати забов`язання, що прописані в умовах договору і хоче його розірвати. Чи є шанс у тендерної пропозиції учасника, що посягнув 2 місце, бути розглянутою? Чи замовнику доведеться проводити нові торги з особливостями? Завчано дякуємо за відповідь?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json