Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3289 / 3205
Нами було проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю природного газу. В січні 2018 року було підписано договір на постачання природного газу, як товару, проте Учасник звернувся до нас з листом де просить у вартість природного газу включити вартість тарифу на транспортування магістральними трубопроводами (закупівля на дані послуги не проводилася). Чи можемо ми, як Замовник внести дані зміни в договір на постачання природного газу
Відповідь
22.01.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3722 / 3475
Доброго дня! Законом України "Про публічні закупівлі" не встановлено терміну затвердження додатку до річного плану, встановлено тільки термін оприлюднення затвердженого плану. Наразі невідомі терміни здійснення закупівель товарів і послуг, які входять до плану, а на електронних майданчиках необхідно вказувати місяць здійснення закупівель. Можливо затверджувати окремі закупівлі, з яких складається план, безпосередньо перед закупівлею?
Відповідь
22.01.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2770 / 2711
16.01.2018 Запитання Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд ВИ НЕ ВІДПОВІЛИ НА ЗАПИТАННЯ. ПЛАНУВАЛИ ЗАКУПІВЛІ ВІРНО. ПИТАННЯ СТОСУЄТЬСЯ: ЯК ВИЙТИ ІЗ СИТУАЦІЇ, ПРО ЯКУ ЗАЗНАЧЕНО У ЗАПИТІ !!! В закладах освіти обласного підпорядкування (навчально-реабілітаційні центри) на етапі підписання договорів по результатам процедур закупівель (завтра договір - сьогодні скарга і торги зупинено) призупинено декілька відкритих торгів на закупівлю послуг гарячого харчування. 20% суми від попереднього договору деякі заклади використали, а деякі не продовжували дію договору. Чи можна укласти прямий договір до 200 тис.грн з попереднім переможцем чи з визначеним переможцем по торгам, які оскаржуються ? І чи є взагалі вихід з цієї ситуації, адже дітей необхідно харчувати ?
Відповідь
22.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3504 / 3528
Згідно п.2 "Порядку визначення предмета закупівлі" під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком (об'єктом) та ін; згідно п.9 "Порядку визначення предмета закупівлі" визначення предмета закупівлі послуг з оцінки майна під час приватизації здійснюється окремо для кожного об'єкта приватизації. Чи може, за відповідною аналогією, проводитись визначення предмета закупівлі з надання послуг з "розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель в межах населених пунктів" за кожним об'єктом (населеним пунктом), чи повинна проводитись одна процедура закупівлі даної послуги по всім об'єктам (населеним пунктам) разом?
Відповідь
22.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3169 / 3130
Добрий день! Замовник закуповує послуги з водовідведення та акумуляції стічних вод за декількома договорами на загальну суму більше 5 млн. грн.. Чи потрібно проводити процедуру закупівлі відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі», якщо сума закупівлі по договорам, які підпадають під абз. 5 част.4 ст. 2 Закону, перевищує 1 млн. грн. (порогову планку), а сума закупівлі по договорам, які підпадають під Закон, не перевищує один мільйон.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2