Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
26 / 23
для призначення уповноваженої особи трудовим договіром потрібна штатна одиниця, чи можливо прийняти для виконання цієї роботи працівника позаштатно, наприклад юриста, який працює в іншому закладі якщо ми медичний заклад
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
19 / 7
На ринку палива відбувається значне зниження вартості за одиницу товару. На яких підставах і як змінити умови укладенного договору на закупівлю палива на 2020 рік при значному знижені ціни? Договір укладався післі проведення відкритих торгів в січня 2020 року.
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
10 / 6
Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", що набув чинності 19.04.2020,у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.Запитання: оприлюдення цього звіту є виключно повноваженнями уповноваженої особи, чи цим може займатися і тендерний комітет, у разі коли діє і тендерний комітет, і уповноважена особа?
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
15 / 16
Чи може бути уповноваженою особою сувмісник
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
8 / 8
Чи можливо здійснювати закупівлю товарів, робіт, послуг до 50 тис. грн. за новою редакцією Закону про публічні закупівлі від 19.04.2020 з оприлюдненням звіту про укладений договір, чи обов'язково необхідно проводити спрощену закупівлю?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2