Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
04.01.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
В ст. 11 ЗУ Про публічні закупівлі (в новій редакції, яка вводиться в дію з 19.04.2020) зазначено, що відповідальною за організацію та проведення ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ/СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ є уповноважена особа. В Прикінцевих та перехідних положеннях цього ж Закону зазначено, що замовник може утворювати тендерний комітет для організації та проведення ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЕЛЬ. Згідно ст. 13 Закону ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ: відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог. Запитання: чи є вимогою та обов’язком замовника відповідно до ЗУ Про публічні закупівлі (в новій редакції, яка вводиться в дію з 19.04.2020) визначити або призначити уповноважену особу відповідальною за проведення СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ? Тобто, тендерний комітет вже не може бути призначеним відповідальним за організацію та проведення СПРОЩЕНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ, тільки за ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ відповідно до Закону?
Відповідь
04.01.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Шановна колегія. Прошу надати відповідь, чи буде вважатися невиконана вимога замовника та причиною дискваліфікації у разі якщо: Замовником вимагається надання копії документів(наприклад аналогічні договори, або установчі документи(витяг з ЄДР, витяг з ПДВ),які повинні бути відповідним чином завірені, а учасником були надані оригінали таких документів(копії з оригіналів, які не завірені відповідним чином та мають кольорові печатки та атрибути паперових оригіналів документів)?
Відповідь
04.01.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Тенндерною документацією було передбачено надання учасником: 1. Завірену копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. 2. Завірену копію витягу з реєстру платника податків або копію свідоцтва платника податку, заврену копію статуту. Учасником у складі своєї пропозиції завантажено скан копію оригіналу Виписки (а не Витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та скан копії оригіналів (а не завірені копії) статуту та свідоцтва платника податку. Чи буде правомірним відхилення пропозиції даного учасника як така, що не відповідає умовам тендерної документації.
Відповідь
04.01.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
12 грудня 2019 року Замовником оголошено відкриті торги за предметом закупівлі код ДК 021:2015 03410000-7 — Деревина (деревинна тріска), оголошення № UA-2019-12-12-001168-b. Однією з вимог тендерної документації Замовника було наступне: "Тендерна пропозиція подається учасником закупівлі з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», а також Закону України «Про електронні довірчі послуги», тобто повинна містити накладений електронний цифровий підпис/печатку або кваліфікований електронний підпис/печатку учасника закупівлі, який підписав/подав документи тендерної пропозиції/тендерну пропозицію.". Під час розгляду пропозиції одного із учасників торгів встановлено, що тендерна пропозиція не містить накладений електронний цифровий підпис/печатку або кваліфікований електронний підпис/печатку учасника закупівлі. Згідно ч. 1 ст. 30 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі її невідповідності умовам тендерної документації. Натомість, учасником (після закінчення строку подання тендерних пропозицій, на етапі розгляду його пропозиції) надано лист від майданчика Zakupki.Prom.ua згідно якого учасник не мав можливості накласти ЕЦП через збій системи. Просимо надати розяснення чи повинен Замовник враховувати інформацію, яка подана після закінчення строку для подання тендерних пропозицій?
Відповідь
03.01.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи можливе проведення переговорної процедури з кількома учасниками та яким чином проводяться такі закупівлі
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json