Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
14.08.2019
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня! В додатку є закупівля на цей місяць. Якщо закупівля не відбулась(відсутність учасників) чи можна оголосити її знов в цьому ж місяці ?
Відповідь
13.08.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Внаслідок відкритих торгів наше підприємство в березні 2019 року уклало договір на постачання електроенергії. В липні місяці постачальник звернувся до підприємства щодо зміни ціни послуг внаслідок зміни регульованого тарифу. Відповідну додаткову угоду укладено 09.08.2019. В тексті додаткової угоди сторони зазначили, що дія додаткової угоди відповідно до ст. 631 ЦК України розповсюджується на відносини сторін з 01.07.2019 року. Орган державного казначейства, що обслуговує наше підприємство, відмовився реєструвати таку додаткову угоду, мотивуючи тим, що не можна застосовувати ст. 631 ЦК України. Чи правомірні дії казначейства?
Відповідь
13.08.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Відповідно до ч. 3 ст. 207 Цивільного кодексу України "3. Використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного, електронного або іншого копіювання, електронного підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів". Згідно ст. 203 Цивільного кодексу України "1. Правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. ...4. Дво- чи багатостороннім правочином є погоджена дія двох або більше сторін.". З наведеного визначення поняття "правочин" слідує, що оголошена публічна закупівля є правочином, при якому одна сторона письмово оголошує умови, а інша сторона письмово погоджується з умовами шляхом подання пропозиції з документами. Безпосередньо Законом України "Про публічні закупівлі" використання факсиміле не передбачено, за таких умов "письмовою згодою сторін" є умови Тендерної документації. На підставі наведеного прошу відповісти на наступне запитання: Чи можливе використання факсиміле у документах тендерної пропозиції, якщо Тендерною документацією не передбачено використання факсиміле, зазначено про "підпис учасника" або "підпис посадової особи учасника" на документах тендерної пропозиції?
Відповідь
12.08.2019
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
У нас конкретна ситуація: сьогодні з 8 членів комітету присутні 6. 2/3 від 8 становить 5,33. Правомочним є засідання: коли 5 чи 6 членів?
Відповідь
12.08.2019
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня! Звертаюсь до Вас з таким питанням, щодо оприлюднення та сроків Звіту про виконання договору про закупівлю. Якщо є такі Договори, які вже виконані, але не оприлюднений Звіт про виконання Договору в термін 3 дні, з моменту останнього платежу. Чи можна оприлюднити Звіт про виконання договору про закупівлю після 31.12.2019 року в термін 3 дні, так як, всі договори дійсні саме до 31.12.2019 року. Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json