Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
04.03.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
розробка проекту прокладання лінії електропередач це 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання, як роботи чи 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (71323100-9 Послуги з проектування електроенергетичних систем)
Відповідь
04.03.2020
Запитання      Тема: Інше
На підставі якого документу встановлюється заробітна плата " Фахівця з публічних закупівель"
Відповідь
04.03.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
У разі, якщо замовник планує здійснювати закупівлі через Прозорро.Маркет (електронний каталог), чи необхідно у даному випадку призначати уповноважену особу? Чи закупівлі через електронний каталог може здійснювати тендерний комітет? Ми розуміємо, що у разі якщо даного товару не буде в електронному каталозі, тоді точно проведення спрощеної закупівлі уповноваженою особою.
Відповідь
04.03.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня. У нас на підприємстві введено в дію Уповноважену особу замість тендерного комітету. Яким чином наразі підвердити кваліфікацію Уповноваженої особи? Та чи є посилання на тестування уповоноважених осіб від Уповноваженого органу? Дякую.
Відповідь
04.03.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
19.04.2020 вступає в силу ЗУ "Про публічні закупівлі в новій редакції. У звязку з чим велика кількість закупівель будуть відбуватися за спрощеною процедурою. Відповідно до ч.10 ст.3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону. Питання полягає в наступному, чи можна поділити предмет закупівлі на частини, АЛЕ не з метою уникнення процедури спрощеної закупівлі? Приклад: За кодом CPV 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення маємо суму на рік 90 тис. - отже визначились з процедурою - спрощена закупівля. Але, за спицифікою діяльності замовник точно не знає коли та які саме перевезення будуть необхідні. Відповідно приблизно заплануємо закупівлю в січні на 30 тис, в березні на 30 тис. та в жовтні на 30 тис. - всі за процедурою "спрощена закупівля". Чи допустимий такий поділ, якщо на меті не маємо уникнення процедур? Дякуємо
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json