Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
06.03.2020
Запитання      Тема: Виконання договору
Комунальне підприємство міської ради провело процедуру відкритих торгів на закупівлю робіт та уклало договір підряду з переможцем закупівлі. До виконання та фінансування робіт не приступали. Вартість закупівлі близько 2 млн. грн. Який порядок передачі функції замовника іншому комунальному підприємству цієї ж міської ради по укладеному договору, зокрема з врахуванням норм ст. 521 Цивільного кодексу України ? Порядок документального оформлення та висветлення закупівлі в системі Прозорро?
Відповідь
06.03.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи може Замовник зменшити обсяг предмету закупівлі у випадках проведення переговорної процедури закупівлі відповідно до пп. 1, п. 2, ст. 40 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»,?
Відповідь
06.03.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» введено передбачено подання пропозицій об'єднаннями учасників. Яким чином замовник у тендерній документації має визначити спосіб підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та відсутність підстав, визначених ст. 17 для об’єднань учасників?
Відповідь
06.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Чи має право відокремлений підрозділ юридичної особи(філія, без права юридичної особи) виступати замовником та проводити закупівлі відповідно до нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
06.03.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
1. Яким чином має формуватись та оприлюднюватись річний план закупівель при наявності у замовника декількох уповноважених осіб (єдиним планом, чи окремими планам за напрямками діяльності кожної уповноваженої особи)? 2. Яким чином завершати процедури закупівлі у випадках тимчасової відсутності уповноваженої особи (наприклад, особа на лікарняному)? 3. Чи необхідно уповноваженій особі перед оприлюдненням звіту про виконання договору про закупівлю (закінчення строку дії договору про закупівлю, або його виконання сторонами, або його розірвання) оформлювати протоколом відповідне рішення?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json